Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom, amikor megyünk az...

A barátom, amikor megyünk az utcán, majdnem minden nő után megfordul. Nagyon idegesít. Ti nők, veletek is előfordul ilyen? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Miért teszed fel ezt a kérdést egy nap 20-szoR, Baromi idegesítő!
2013. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs, de én még ezt a kérdést nem tettem fel.
2013. máj. 2. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát én férfi vagyok, de ha ott a párom, nem nézek meg más nőket látványosan. Szerintem ez nem illő.
2013. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy bün tulajdonképpen, hiszen ami szép azt, az ember megnézi. Csak sajnos mint mindent, a bámulást is lehet túlzásba vinni, ami viszont már tapintatlanság mind az idegen nö, mind a barátnövel szemben.
2013. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Keress rá,az elmúlt 1hétben ez a 100. ilyen kérdés. Nyilván lesz.ar téged! Vagy elfogadod,vagy kidobod! Megváltozni nem fog!
2013. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak 95%-a ilyen sajnos. Aki nem így viselkedik, mint pl. én, mi nem vagyunk értékelve a nők által.

Nem fog megváltozni, vagy elfogadod, vagy keresel más barátot.

Közölheted vele hogy "ne haragudj, ez engem nagyon zavar", de nem hiszem hogy meg fog változni.

2013. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem bámul látványosan nőket, de van néhány, akit egyszerűen nem lehet nem észrevenni, mert alig van rajta valami, vagy tényleg annyira jó az alakja. Az ilyen nőket én is megbámulom és vagy elszörnyedek, vagy egy kicsit irigykedek a lelkem mélyén. Ahogy megnézem a csinos pasikat is, persze nem nyálcsorgatva... Erre szoktuk azt mondani, hogy hűséget fogadtunk, nem vakságot. Ha nagyon bunkón csinálja, kérd meg, hogy fogja vissza magát legalább akkor, amikor veled van, mert neked ez kellemetlen. 28N
2013. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem még nem fordult elő ilyen, ezért nem is kell kezelnem. Szerencsére a férjem ennél intelligensebb. Úgyhogy nem kihisztiztem, nem megkértem rá, nem kellett rá felhívni a figyelmét, hanem nekünk az a természetes, hogy megtiszteljük egymást azzal, hogy egymás társaságában egymásra figyelünk. Mindenki meglátja ami, aki szép, senki sem vak. De ilyen helyzetben valaki mást feltűnően bámulni, utána forgolódni a partnerünk jelenlétében egyszerűen bunkóság, nincs ezen mit ragozni.
2013. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez bejön nektek :) hiszen te is ilyen pasit választottál! ;)
2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Velem nem fordul elő ilyesmi. Mellettem nem éhezik a férjem - semmilyen tekintetben. :)


Mi az utcán menve szokszor szoktunk "emberszólásosdit" játszani. Nőt is, férfit is megnézünk, mindketten és alaposan kitárgyaljuk. Nagyon jókat szoktunk szórakozni az emberi hülyeségen, a nők és férfiak öltözködési és viselkedési szokásain. Németországban könnyebb, mert nemigen értik, így szabadon szórakozunk a saját anyanyelvünkön, ha otthon sem szoktuk magunkat visszafogni. :)


Kezlési módok a problémádra:


1. ignoráld

2. szívasd vissza (és mindig dícsérd fel alaposan a szembejövő pasikat)

3. cseréld le a pasit.

2013. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!