Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha már ez is megfordul a...

Baj, ha már ez is megfordul a fejemben?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza munkából, mikor jött a metró átfutott az agyamon, hogy belépek alá. Persze gyorsan letettem a gondolatról, csak meglepődtem. Mert olyan természetességgel jött elő, mint amikor a lámpa zöldre vált.


Előzmények: társkeresési nehézségeim vannak. Pontosabban az, hogy a korosztályom nem olyan pasira vágyik, mint én.


Szokták mondani, hogy amikor nem keresel párt, akkor fogod megtalálni. Nyáron és ősszel nem kerestem. Nagyon jól elfoglaltam magam, társaságba jártam, mégse feleltem meg senkinek. És akkor sem mikor kerestem.


Igaz fiatal vagyok a magam 25 évével, de már sok nehézségen keresztül mentem.

És néha, bár nem mindig, igencsak lehangoló tud lenni a magány.

Főleg azzal a tudattal, hogy senki elvárásainak sem felelek meg.


2013. febr. 28. 19:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Neked van munkád legalább, nekem az sincs :/ de ez még nem jutott eszembe. Foglald el magad, találj vmi hobbit, amivel azért ismerkedni is lehet.


22/l

2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok ezeken... van hobbim. Társaságba is járok.


Volt hogy hónapokra elfelejtettem a társkeresést. Pl. nyáron.


Abban valóban szerencsés vagyok, hogy van munkám. Örülök is neki!

Neked meg gondolom a társkeresés könnyebb.

2013. febr. 28. 19:35
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne csináljál ilyeneket! Buta!
2013. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom. Csak engem is meglepett ez a hirtelen bekattanás. Még a belső lendületem is megvolt hozzá.


És utána nem éreztem ijedtséget. Úgy éreztem, hogy nem is sajnáltam volna.

2013. febr. 28. 19:41
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de jobb, ha minél ritkábban vannak ilyen bizarr gondolataid. Ez annak a jelzése, hogy nem vagy igazán boldog és kiegyensúlyozott ember, ami érthető, ha magányos vagy. De még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy annyira elkeseredj, hogy bármiféle butaságot is csinálj. Hidd el: már félúton megbánnád. Megéri?
2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

1. vagyok, én lassan 4 éve élek kapcsolatban, hidd el nem könnyű ez sem, de tudom ez most téged nem boldogít :)

Tényleg az első másfél év a lila köd, aztán (szerintem azért mert nincs munkám, és még nem indult a tanfolyamom)

picit uncsi lesz és már nincs azaz izgalom :/

Remélem ha kezdek magammal vmit, újra normális leszek.

Sose add fel ;) tényleg igaz a mondás, ha nem keresed majd ő talál meg téged; tudom könnyű mondani, de biztos vagyok benne, hogy így lesz.

Ilyenekre meg ne is gondolj, hogy kiugrassz, kilépsz vmi elé, mert így aztán tuti nem lesz párod, max ha talán egy darabban megúszod, felszedhetsz 1 csini kis ápolónőt ;)

Nah jó ezt viccből írtam!

2013. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Félúton? 1 mp alatt is meg lehet bánni valamit? :)


Csak azért vagyok kevésbé derűlátó, mert eddig olyan sok kudarcban volt részem. Nehéz azt hinni, hogy majd ezután változik valami...

2013. febr. 28. 19:51
 8/41 A kérdező kommentje:

Kedves vagy 6os. De nem értettem mire akartál kilyukadni.


Fiatal korom ellenére sok mindent tapasztaltam már. És a haverjaim szerint is érettebb gondolkodású vagyok a kortársaimtól.

2013. febr. 28. 19:53
 9/41 anonim ***** válasza:
Egy érett férfi:) Kis aranyos:)
2013. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Az iróniát azért érzem :)
2013. febr. 28. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!