Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT gondoljak? MIT tehetnék?...

MIT gondoljak? MIT tehetnék? A párom (nö) csaladjaban van egy vele egykoru srac (20evesek) es elvileg "rokonok" de gyakorlatilag nem.

Figyelt kérdés
Mert a parom keresztanyjanak a gyereke. de nem ver szerinti rokonok. Ök nem akarnak egymasnak sohasem puszit adni se koszoneskor. Semmikor. De a csalad meg olykor kantalja nekik h "puszit". Okkal idegesit ez engem? Tisztazzam le vele?

2013. máj. 3. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged mi zavar ebben az egészben tulajdonképpen? Nem értem a problémát. A család, vagy az, hogy nem adnak egymásnak puszit, vagy mi?
2013. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én semmit nem értek......
2013. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ezzel mi a gond? Gondolom nem smárolásról van szó, hanem köszönésnél adott rokoni pusziról.

Ne féltékenykedj. :)

2013. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. A családja nyilván nem azért kántálja, hogy puszit puszit, mert össze akarják őket hozni.

Az más kérdés, hogy miért nem adnak puszit.. Ezer oka lehet.

Gondolom te attól félsz, hogy többet éreznek egymás iránt, vagy nem tudom.


Barátnőm bátyja azért nem ad nekem puszit, mert nő vagyok, és ő nőknek nem ad puszit, csak ha elkönyveli őket barátnak, vagy épp a rokona. Engem meg nem akar elkönyvelni barátnak...

2013. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

1. Ehhez NEKED semmi közöd, tehát TE ne kezdj rendezkedni.


2. Mi az, hogy "elvileg " rokon, "gyakorlatilag" meg nem?


3. Ha a barátnöd nem akar az illetönek puszit adni, akkor van szája, megmondja és le van rendezve a dolog.


Az egész probélmát nem értem, ha valaki nem akar másik embernek puszit adni, akkor nem ad, de ehhez kivülállónak - mert TE az vagy - semmi beleszólása, ez a legtágabb értelemben is csak a barátnödre meg a családjára tartozik.

De ha pusit ad valakinek, az az égvilágon semmit nem jelent.

2013. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pusit = puszit
2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azonnal szakíts vele!



Vagy fejezd be a hisztit, és lépj tovább ezen, elvégre a te párod, nem?

2013. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondol! Nálunk is hasonló szitu van, párom keresztszüleinek két vele egy idős lánya van, de ők nem rokonok! Viszont úgy tekintenek egymásra, mintha azok lennének. Szóval szerintem ne féltékenykedj. Bár ezt a puszi dolgot nem értem, mint valami 5 éves gyerekeknél, azoknak erőltetik ezt a puszi témát...
2013. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy benned a birtoklási vágy. Ennyi. Jogtalanul idegesít.
2013. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak a család viselkedik idiótán... mint amikor az 5éves kisgyereknek mondják, hogy na, adj puszit Rózsi néninek, miközben semmi kedve nincs hozzá, mert Rózsi néninek molyirtószaga meg büdös pacsuliszaga van. Próbálják rájuk erőltetni a puszilkodást, mert jajj, egy család. Szóval sztem te kicsit paranoiás vagy... inkább ne kezdj el rendezkedni, se "letisztázni" a dolgot a barátnőddel, mert nagyon megsértődhet, és hozzáteszem, jogosan.
2013. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!