Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj az ha anyám...

Elena1200 kérdése:

Szerintetek baj az ha anyám nem hagyja hogy kifinomultan öltözködjek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és az osztályból szerintem senki sem öltözik kifinomultan de nekem nagyon tetszik de anyám azt mondja hogy nem öltözzek kifinomultan.

2013. máj. 3. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szerinted a kifinomult öltözködés?
2013. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne amit az első kérdezett.

Nem lehet,hogy neked a kifinomult egyenlő a magasabb fizetéssel rendelkezők pénztárcájára szabott dolgokkal?

Elsőre ez jut eszembe indokként, arra a megoldás,hogy nem nyafogsz drága ruhákért,hanem keresel hasonlót,mint ami tetszik egy kínaiban,leárazáson vagy turiban.

2013. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam hogy minél drágább ruhákat veszek . Én inkább blézerre gondoltam . vagy valami egyberészes nőies ruhára . pl: [link]
2013. máj. 4. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Egy 15 éves öltözzön úgy, mint egy 15 éves! Amit linkeltél, az nem egy tini ruhatárába való, hanem egy felnőtt, dolgozó nőébe. szóval ez nem suliba, mekibe való cucc. Arra is gondolj, h ehhez a szetthez nem illik a sportos sulitáska, főleg, ha az hátizsák, nem vehetsz fel akármilyen cipőt.
2013. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és majd öltözködsz így, ha már saját magadnak veszek a ruháidat a saját pénzedből.
2013. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!