Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám megtalálta a pengéim. Kamu?

Anyám megtalálta a pengéim. Kamu?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre,hogy nincs a helyén a doboz,amibe voltak...azóta se a dobozt nem találom,a pengéket végképp. Nem olyan régen fedezhette fel,de ha szóba hozza mit mondjak?
2013. ápr. 17. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen pengékről van szó?
2013. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt benne két régi,azok ceruzából valóak voltak,a másik 3 pedig borotvából volt kiszedve. A doboz megvan,de a pengéket kidobta. Gáz,ha szóba hozza....
2013. ápr. 17. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kiraktam mosni a mobtartómat, abban volt 5 faragóból és 2 rendes zsilett, anyám elém dobta, és azt mondta: "Rögtön felhúzod a pulóvered ujját!!!" Ha anyád rá akar kérdezni, akkor rá fog, de ha nem hozza szóba, akkor is nagyon jól tudja, miért van neked pengéd, szóval jobb, ha magadtól bevallod...
2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!