Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiakar venni anyám az iskolábo...

Kiakar venni anyám az iskolábol és közmunkára küldeni, volt már neketek ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nem tanulok ki vesz az iskolábol és közmunkára vagy kőmüvesnek küld nem tudom hogy melyiket válasszam segitetek?Szeretnék tanulni de a tanárok nem engedik hogy javítsak.Mennyek dolgozni?

2013. ápr. 3. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy???
2013. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 szakközépes
2013. ápr. 3. 08:45
 3/11 anonim válasza:
TANULJ! ÉN JÁRTAM ÍGY! NAGYON MEG FOGOD BÁNNI HA NEM TANULSZ!
2013. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 éves korodig tanköteles vagy ,így közmunkára nem is mehetnél és nem is vennének fel. Tanuljál!!!
2013. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tanulj! Én is rácsesztem hogy nem tanultam. Hidd el jobban megéri szakközépben ücsörögni mint szakmunkásképzőbe járni.
2013. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz tanulni legalább keress pénzt, utálom a dologtalan embereket.
2013. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eazy E :DDDD Te válaszoltál tegnap a vizipipás kerdesemre :DDD

Tanulnék csak nem engedik a tanárok hogy javitsak!Anyám meg azt hiszi en nem tanulok

2013. ápr. 3. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
végezz estin sulit,mellette melózzál. én is igy csináltam meg a gimit. nekem nem anyám nyomta,én döntöttem iyg,mert anyu egyedül nevelt minket,evidens volt h leveszem a terheket a válláról ahogy tudom. nem kerestem sokat,de a sulival kapcsolatos kiadások,bérlet,ruha,napközbeni kajám,pipere kijött belőle
2013. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint megtaláltuk egymást:D Ha úgy alakul hogy megbuksz akkor is inkább járd újra és tanulj rendesen, de kőművesnek ne menj!
2013. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy kőműves ismerősöm Hollandiába dolgozik és olyan 4-500 ezreket keres havonta
2013. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!