Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan engem...

A szüleim állandóan engem lesnek facebookon, kivel, mikor, mit csinálok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kicsit már zavar hogy mindig le vagyok ellenőrizve, de nem akarom őket letörölni az ismerőseim közül. Gondoltam rá hogy letiltom, de az is milyen már. Ti mit tennétek? 17/F

2013. máj. 4. 12:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
csinálnék még egy fészbuk profilt és ott nem venném fel őket ismerősnek:D
2013. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha a szülőd lennék és letiltanál, én tiltanálak le!

Az internetezésről, a telefonálásról stb.


Talán viselkedj úgy, hogy NE kelljen ellenőrizgetni téged!

Légy megbízható, jó gyerekük.

2013. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezért lenne jó áttérni google +ra. Ott aztán azt osztassz meg amit akarsz, azzal akivel akarod.
2013. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha letiltod őket chatről, azt nem veszik észre és azt nem tudják, hogy fent vagy e. És szerintem azt is meg lehet csinálni, hogy ők ne láthassák, hogy mit teszel ki az üzenőfaladra. De ha mást nem, csinálsz egy másik profilt.
2013. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Bizony, be lehet állítani, hogy lássák pl az ismerőseid, és lehet kivételeket beírni.

Amúgy én semmi olyat nem osztok meg, ami miatt ellenőrizgetni kelljen.

2013. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

hát ez szívás :P


engem is nyúz anyám, h csináljak neki fészbúkot, de nincs az az isten :) egyedül meg sztem még nem menne neki. ha lenne is, akkor megkérném, h a lelki nyugalma érdekében ne jelöljük egymást ismerősnek :)


amúgy azért beteges dolog nézegetni a szülőknek, h mit csinál a kicsi csemetéjük a fb-on. ennyire sok szabadidejük van? de jó nekik... amikor én voltam 17, anyám látástól vakulásig melózott.

2013. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az én adatlapomat is mindig nézik a szüleim, és ha olyan ember ír oda, akit nem ismernek mindig rákérdeznek. Igazából engem nem zavar, csak aggódnak értem. Egy időben még az ismerőseimet is ellenőrizték, az azért már picit túlzás volt. :D
2013. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem osztanám meg állandóan, hogy kivel, mikor, mit csinálok.
2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit egyébként is teszek: csak olyasmit raknék fel, ami teljesen nyilvános infó. Van az az elv, hogy csak olyat tegyél fel magadról az internetre, amit nem bánnál, ha a The Times vezércikkében megjelenne. Kövesd ezt, és a szüleid nem fognak olyat látni, amit nem láthatnak :)
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

A kettes válaszoló igencsak elfelejtette, hogy ő is volt tini, és volt olyan, amit nem szívesen beszélt meg a szüleivel, mert egész egyszerűen nem rájuk tartozott a téma.

Sajnos vannak irányításmániások, akik a gyerekeiken élik ki magukat, és minden fűszál mögött hadsereget látnak.


Az utolsó válaszolónál a pont amúgy. Ami meg privát téma, az vagy élőben dumáljátok meg, vagy privát üzenetben.

2013. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!