Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan engem...

A szüleim állandóan engem lesnek facebookon, kivel, mikor, mit csinálok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kicsit már zavar hogy mindig le vagyok ellenőrizve, de nem akarom őket letörölni az ismerőseim közül. Gondoltam rá hogy letiltom, de az is milyen már. Ti mit tennétek? 17/F

2013. máj. 4. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6%

A kettes válaszoló nem felejtette el, hogy volt egyszer tini.


A mai tinik viszont azt felejtik el, hogy a FB nem egy privát chatszoba. Gondolkodás nélkül olyanokat is megosztanak egymással, amit maximum csak szemtől szembe kellene.


Nyilván, ha a kérdező rendeltetésének megfelelően használná az oldalt, csak olyat osztana meg másokkal, amit szabad, akkor nem zavarná az sem, hogy a szülei beleláthatnak.

2013. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Téged mennyire nem idegesítene, ha valaki rendszeresen turkálna mondjuk a táskádban, és megkérdezné, hogy miért hordasz benne ezt vagy azt?

Na a fb profil ugyanez.


El kéne fogadni, hogy a gyerek felnő, és magánélete van. Én sem szívesen beszéltem meg itthon, hogy pl. ki tetszik nekem, vagy miért olvastam el ezt vagy azt a cikket.


Ha hülyeséget csinál, majd a gyerek megtanulja a leckét maga; nem kell b*sztatni külön érte.


Annyira szívesen láttok bele katasztrofális dolgokat egyszerű posztolásokba, hogy az már szánalmas.

2013. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem kellene mindent kiposztolni és akkor nem tudnának mindent és egy idő után megunnák.

18/l

2013. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!