Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan az ismerőseim...

Állandóan az ismerőseim képeit nézegetem facebookon, az ő életükkel foglalkozom a saját életem helyett. Mit csináljak, hogy ne érdekeljen mások élete?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 12:26
 1/8 A kérdező kommentje:
21/L
2012. máj. 7. 12:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Töröld a facebook profilod, ennél egyszerűbb megoldás nincs szerintem.
2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok,hogy akkor az egyetlen kapcsolatomat is megszakítom az "ismerőseimmel". Bár soha nem írnak rám és nem érdeklem őket, de azért bármi megtörténhet.
2012. máj. 7. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Na pont ezért lépek be csak néhány havonta iwiw-re, f@szbúkon fent se vagyok. Így megspórolok egy csomó felesleges időtöltést. :)
2012. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
facebook profilod töröld! Aki akar úgyis utol fog érni, aki meg nem, hát akkor annak a kapcsolatnak előbb-utobb úgyis véget érte. Nehogymár mindig csak te loholj a többiek után!:)
2012. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad nagyon ragaszkodni semmihez, minimális érzelmi kotődés kellene csak a világhoz és az emberekhez. Manapság szeintem ez az internetvilág-facebook túlzás. Nem érdemes ilyen dolgokkal foglalkozni.
2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


utolsó előtti:


Pont én is így gondolkodtam,hogy aki el akar érni az úgyis el tud, persze, ha tudja a telefonszámomat, de azt tapasztalom,hogy ha nm megyek fel minden pillanatban akkor simán lemaradok dolgokról, pl. ha meghívnak valahova, mondjuk osztálytalálkozó vagy ilyesmi, akkor ha nem megyek fel, nem is tudok az egészről, mert nem hívnak fel. Nem mintha elmennék, de azért jó tudni..:D

Szóval csak ezért vagyok fent, képeket sose rakok fel magamról, mert nincs mit feltennem, de mindig arra gondolok,hogy hátha egyszer nekem is izgalmas életem lesz és akkor majd én is rakhatok fel 1-2 képet magamról,hogy lássák,hogy velem is történik azért valami. ÉS pont ez zavar,hogy ennyire érdekel mások véleménye...

2012. máj. 7. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
"Nem mintha elmennék" - Ezért nem hívnak. Én is ilyen voltam. Nincs is senkim, pláne nem izgalmas életem.
2012. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!