Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal. Mit...

Broklyn7 kérdése:

Összevesztem anyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szornyu dolgot tettem. Edesanyammal az utobbi par hetbe csak veszekedtunk es egymast bantottuk. Apam elhagyott minket, nem el velunk. Az egesz ugy kezdodott, hogy a baratomhoz mentem volna, de a buszokra az allomason 1 orat kellett volna varni (falun lakunk). Megkertem szepen anyamat, hogy vigyen el hiszen nem akarok 1 orat varni a buszra. Erre o egybol kiakadt es uvltozesbe kezdett hogy leszarja varjak egy orat akkor. Mondtam neki, hogy normalisan kerdeztem meg nem ertem miert nem lehet normlaisan valaszolni. O csak folytatta... mindig mindenert konyorognom kell amugyis. A legaprobb dolgokert is konyorognom kell. Aztan nemhagyta abba es azt mondtam, hogy dogolj meg. Nagyon megbantam. Idegessegembe mondtam. Nem tudom mit tegyek... Azt mondta tobbe nem vagyok a fia

2013. máj. 4. 12:49
 1/7 anonim válasza:
100%
mondd, hogy sajnálod és most amúgy is a helyzet hozta ki belőled, nem pedig ő, nem is komolyan mondtad
2013. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
nem anya az ilyen...
2013. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyszerű az ügy: szépen odamész hozzá, és elnézést kérsz. és megmondod, hogy nem volt szép ezt mondani neki és nem gondoltad komolyan. utána megmondhatod neki udvariasan, tisztelettudóan, hogy téged pedig az bánt, hogy úgy érzed, néha türelmetlen veled. és biztos megvan az oka, de ő is elszámolhatna azért 5ig, mielőtt válaszol néha.


szerintem egy gyereknek is lehetnek észrevételei és kritikái, csak nem mindegy, hogy adja elő azt...

2013. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam bocsnatot kerni. Hozzam se szol. Levegonek nez
2013. máj. 4. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a véleményem, hogyha bocsánatot kérsz, nyeregbe érzi majd magát....

Ha egy anya ok nélkül üvöltözik, az nem normális..

Valószínűleg valami megviselhette.

Én nem kezdeményeznék ilyen esetben..


Ő szokott Neked ilyesféle szavakat mondani? Ha nem, akkor kérj bocsánatot!

2013. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem szol hozzam.
2013. máj. 4. 13:33
 7/7 anonim válasza:
100%
pontozzatok le ugyvan de szerintetek anya az olyan ember aki a gyerekének azt mondja hogy nem vagy a gyerekem ?????? nem! főleg hogy bocsánatot is kért....-.-
2013. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!