Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotoknak megtakarít...

Van a családotoknak megtakarítása?

Figyelt kérdés
Mennyit tudtok/szeretnétek félretenni havonta? Milyen célra?
2013. máj. 4. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Semennyit, mert elisszák mindet.
2013. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
A családomnak nincs, nekem van (de nem vagyok gonosz kapzsi). Általános célokra van, ha valami történik. Meghal a mosógép, tv, hűtő, ruhát kell venni, elviszi a vihar a tetőt vagy csak ha ellenállhatatlan vágyat érzek egy teljesen felesleges cuccra.
2013. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Van.
2013. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsi de az el is megy általában hisz egy lakásba mindig kell valamit cserélni vagy javítani.
2013. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Igen, szoktam takarítani. ja, hogy megtakarítás? bocs, de fingom nincs, hogy mi az.
2013. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Van. Nem tudnék napról napra élni, mint sokan. Jól beosztom a pénzemet, így mindenre jut amire kell. Megtakarítani azonban csak a fizetésem 15-18%-át tudom. Többet kellene, de csak ennyit tudok.
2013. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Havi 2x 20 a lakástakarék

Ezen felül 300 e lekötve

Gondolkodtunk egy 3. LTP -n de jól tettük hogy nem, mert munkanélküli lettem, és nem találok állást, ha még 20 fix kiadásunk lenne, az már sok lenne

(Meg ugye a baj csőstül jön, 100e volt az autó javítása)



Egyelőre csak 2en vagyunk, ha lesz munkám utána esetleg vállalhatunk gyereket is.

2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nincs, egyelőre nincs miből. Ha lenne, igazából inkább csak biztonsági tartaléknak tennék félre, vagy arra, ha a házon kell javítgatni valamit.
2013. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a feleségemmel minden hónapban teszünk félre a fizetésünkből. Van két lakáselőtakarékossági számlánk, illetve a bankban egy megtakarítási számla. Erre minden hónapban utalunk 50-100 ezer forintnyi összeget.


Milyen céllal? Elsősorban saját lakásra gyűjtünk (lakáselőtakarékossági), de gondolunk arra is, hogy legyen miből finanszírozni a váratlan kiadásokat:

- valamelyikünk munkanélküli lesz

- betegség

- valami meghibásodik: cserélni vagy javítani kell

- hamarosan szeretnénk kisbabát

- ha egyszer összejön a saját lakás, akkor legyen miből berendezni

2013. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van, de nem sok sajnos, kb. fél millió, de próbálkozok :) De nem minden hónapban sikerül félretenni.
2013. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!