Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért választanak ilyen...

A nők miért választanak ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Mindig azt lehet hallani és olvasni tőletek hölgyeim, hogy egy férfi legyen magabiztos, álljon ki magáért, ne legyen tutyimutyi stb. Ez oké.

De akkor miért választotok olyn férfit, aki "nem meri megmondani az anyjának", "túl gyáva, hogy kiálljon magáért", "mindig rám hagy mindent".

Az előbb is olvastam egy nőt, aki anyóséknál él és csipegetik a pénzüket. Szó szerint azt írta a kérdező, hogy a párja ilyen téren nyúl sőt, minden vitában gyáva. Mindent ráhagy, még azt is, ohgy vállaljanak gyereket (ahogy te akarod stb).

Kérdezem miért? Hol van az a fene nagy választás a nők részéről?


2013. máj. 4. 20:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy 10-ből minimum 7 a házimunkát nem is csinálja, holott ezt is kikötik a nők.
2013. máj. 4. 20:29
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Mert aki az anyjával papucs az a feleségével szembe is papucsként viselkedik. Hordhatja az asszony a nadrágot otthon, csak hát ennek hátoldala is van.
2013. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudhatnád, hogy ez nem ilyen egyszerű. Mindenki olyat választ, ami van és az nem feltétlenül az álompasi. Sokszor összeteszi a kezét az ember azért, hogy valakinek végre fontos legyen. Ez nem ilyen egyszerű. Ilyet fognak ki és kész, pont, biztos nem azért csinálják, hogy kárörvendjenek magukon.
2013. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%

En is olvastam a kerdest. En a Kerdezot a buta no-kategoriaba sorolom.

Ennyi, a tobbi mellebeszeles, mert az ilyen "ferfiak", mar a randizos idoszakban az ettermi rendelest is a nore hagyjak...

Latni is kell, nem csak nezni!

Ki milyen rozsat szakit...

2013. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik tökéletes ember, gondolom ebben egyetértünk. Én sem vagyok tökéletes és a párom sem. Szinte lehetetlennek, vagy legalábbis baromira ritkának találom azt, hogy olyan embert találjunk, akivel nincsenek vitáink, avagy problémáink. Attól, hogy ez az oldal felhalmozva tartalmazza a problémákat még nem jelenti azt, hogy ilyen problémákért tönkre is megy egy-egy kapcsolat.

Pl. az én párom nagyon határozott, karakán (én is), de ha a szüleiről van szó, akkor fülét farkát behúzza. Még is szeretem, pedig én is a határozott férfiakat szeretem.

2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
Mert a fülükkel látnak. A férfi elhiteti magáról, hogy egy tökéletes partner. Egy idő elteltével a nő rájön, hogy ez mind csak mese volt. Miért nem akkor jönnek rá, és miért a fülükkel látnak? Mert a nőket ilyennek alkotta meg a természet.
2013. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

4-es! a kérdező szerintem férfi :) és miért lenne buta? csak feltett egy kérdést.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, azért, mert olyan jut, nem lehet mindig a tökéletesre várni:)

2013. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Linkeljétek már be azt az ominózus kérdést, mert én nem találom.


Kérdésre válaszolva pedig 1-2 ember (nő) viselkedése alapján nem kell egy kalap alá venni az összes nőt szerintem.

2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nőként Irom, hogy a nők többsége sem tökéletes, hogy csupa tökély pasit tudjon választani.
2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld.


7-s, én férfi vagyok és a 4-s egy másik kérdésre értette, hogy butanő tette fel.


Amúgy egyet értek, csak nekem ez szúr szemet. Mindig ezt olvasom itt.

2013. máj. 4. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!