Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért választanak ilyen...

A nők miért választanak ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Mindig azt lehet hallani és olvasni tőletek hölgyeim, hogy egy férfi legyen magabiztos, álljon ki magáért, ne legyen tutyimutyi stb. Ez oké.

De akkor miért választotok olyn férfit, aki "nem meri megmondani az anyjának", "túl gyáva, hogy kiálljon magáért", "mindig rám hagy mindent".

Az előbb is olvastam egy nőt, aki anyóséknál él és csipegetik a pénzüket. Szó szerint azt írta a kérdező, hogy a párja ilyen téren nyúl sőt, minden vitában gyáva. Mindent ráhagy, még azt is, ohgy vállaljanak gyereket (ahogy te akarod stb).

Kérdezem miért? Hol van az a fene nagy választás a nők részéről?


2013. máj. 4. 20:28
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
2013. máj. 4. 20:53
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ha nem tudod ertelmezni a fenti kerdesre adott valaszomat, akkor az a te problemad.
2013. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
94%

Azert, mert a nok nagy resze beveszi a hollywoodi maszlagot, hogy milyen konnyu egy hazassag es teszik ezt olyannal, akivel sokszor egy percet sem eltek egyutt. Persze, h kiutkozik a kulonbseg. Aztan csapkodjak a homlokukat, h hat nem ilyen lovat akartam...

Szemely szerint nem is tudom oket sajnalni.

2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Én tettem fel az említett kérdést,és nem érzem magam butának,(de könnyen ítélkezünk)mert bár nem lesz könnyű,de egyedüli megoldásnak csak a szakítást látom megfelelőnek....

A mi kapcsolatunk elején nem volt ennyire döntésképtelen a párom,akkor romlott meg minden,mikor összeköltöztünk,az anyóshoz.....

2013. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Itt azzal van a baj, hogy nem nőtt fel a kedves férj, és nem mond ellent.

Meg tudod, ez úgy van, hogy sokaknak nagy szája van, aztán ha kiér a saját kényelmi zónájából, rögtön becsicskul.


Kér felnőtt ember kapcsolatába senki rokonnak nincsen beleszólása, kivéve, ha ütik egymást, vagy más, durva szitu van. Sajnos egyes szülők nem hajlandóak megérteni, hogy felnőtt a kicsi fiuk/lányuk, és önálló életet kezdett, de ez nem jelenti azt, hogy mostantól a szülők bannolva lennének.

2013. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

8. vagyok, kösz, hogy belinkelted, nem szorosan ehhez a kérdéshez válasz, de ha már így apropóként felmerült ez a kérdés, valaki írta korábban, hogy a kérdező buta-nő kategória, nekem meg az a meglátásom, hogy nem lenne arcom - akár még csak egy névtelen oldalon sem - ilyen sunyi stílusban kiadni a férjemet, bármilyen problémák is vannak köztünk. Idézem: "ha ő jól elvan a szoknyában,akkor valakinek csak hordania kell a nadrágot is".S gondolom a kérdező makulátlan, csak a férje, meg az anyós a gonosz főszereplő az ügyben.


S végül még ehhez a kérdéshez szorosan: Szerintem tökéletes nő és férfi nincs. Én is tisztában vagyok hibáimmal, amellett, hogy mielőtt összeházasodtunk a férjemmel, nem úgy indultam neki a kapcsolatnak, hogy a fejemben egy lista, hogy márpedig ilyen legyen, vagy olyan. A szerelem, és a szeretet pont arról szól - szerintem -, hogy a kiválasztott, szeretett személynek még a rigolyáit, a hibáit is eltűrjük, elnézzük. És vele kapcsolatban ez nem esik nehezünkre.

Amennyiben ez nem működik, akkor jönnek a belinkelt kérdéshez hasonlóak, és a parttalan viták.

2013. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"gondolom a kérdező makulátlan, csak a férje, meg az anyós a gonosz főszereplő az ügyben."


Nekem is vannak hibáim,de ha rávilágítanak,szembesítenek vele,elég változóképes vagyok.

De nem akarom védeni magam,meg úgysem ismersz,így idegenbe meg könnyű más felett pálcát törni ez nekem is menne,csak én nem szeretem :)

2013. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Volt, akinek éppen az tetszett meg egy pasiban, hogy nem volt saját személyisége, és úgy alakítgatta, irányította, ahogy akarta.
2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Akármennyire is magabiztos egy férfi amúgy az élet többi területén, azért olyan nagyon kevés van (hacsak nem romlott meg nagyon a viszonyuk), aki az anyukájával szemben is olyan kemény nagyfiú. :)
2013. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Na az a kérdező meg is indokolta a választását: a férfi nem ilyennek tűnt az elején.

Amikor meg már az ember belemászott egy kapcsolatba, együttlakás satöbbi, akkor már nehezebben lép mindenki, inkább menteni próbálja a dolgot, ha lehet.

2013. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!