Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sajnos sok az olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos sok az olyan lány, aki csak gyereket szeretne, a férfit meg csak donornak és szponzornak. Hogyan lehet időben kiszűrni az ilyeneket?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a környezetemben, hogy sok fiúra lecsapott egy leányzó a 30-as évei elején, ripsz-ropsz eljegyzés, esküvő, dínomdánom, aztán jött is a gyerek, most pedig már nem hajlandóak semmilyen társas életre a párjukkal. Még csak beszélgetni sem akarnak a férjükkel, csak a gyerek, meg a gyerek, miatta stresszelik magukat éjjel-nappal, a férjüket meg korholják, ha az nem görcsöl ész nélkül, hanem értelmesen, és szeretettel, de a kellő könnyedséggel áll hozzá a gyerekneveléshez.


Én is szeretnék megnősülni, és szeretnék gyereket, de el nem tudnám képzelni, hogy csupán egy apa legyek, akinek a feleségével egy romantikus estére sem futja a héten. Hogyan tudom idejében kideríteni, hogy egy lány csak azért akar, hogy gyereke legyen tőlem, és utána finanszírozzam őket?



2013. ápr. 28. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Védekezni kell nem kell egyből néhány hónap után felcsinálni. Ha nagyon gyereket akar úgy is lelép és keres mást. Ha meg nem akkor kivárja. Szóval ha nem akarsz gyereket huzzál fel kotont. Azt hogy drágám gyogyszert szedek meg ne vedd be. Mondd azt fő a biztonság. Egyébként nem minden nő ilyen.
2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Az elején felméred a terepet. Már ha érzed, hogy komoly kapcsolatról van szó,a feleknek meg kell osztani a véleményét mindenről egymással. Pl ki hogy áll a házassághoz.Milyen a családja,otthon mit látott,hozott. De mindenekfelett, ahogy előttem is írták:VÉDEKEZNI.

Ha bizalmatlan vagy,akkor szépen felhúzod a gumit,akármilyen kényelmetlen és rinya is van miatta. Becsúszott gyerek nincs.Csak olyan szülő,aki elfelejt gumit húzni,vagy nem tudja hogyan kell használni és kiszakítja,és olyan nő,aki nem szedi rendesen a fogamzásgátlóját.


Amúgy meg nagyon is jó,ha pár éven belül jön a gyerek és a házasság és a nőnek nem azon kell stresszelni, hogy már 8 éve csak barátnő státuszban van és sehol semmi ezenkívül.


4-5évig felesleges jegyben járni,meg járni.Az ember tudja egy idő után, hogy kivel lehet tervezni és kivel akarja egybekötni az életét.Aki ezt nem tudja, és ráfogja a csóróságra meg korholt körülményekre,az nem akar sz*rt se.

2013. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

NEm kell ripsz ropsz eljegyzés..


Egyébként szörnyű, hogy vannak ilyen nők. Elhiszem, hogy elfogja őket a kétségbeesés, na de ennyire...


Engem is elfogna a kétségbeesés, de nem csak a gyerek miatt, hanem azért is mert nem találok egy szerető társat, akivel boldogan megöregedhetek.. Ezeknek meg csak a gyerek..


Hát a tanács, hogy védekezz és ne vegyél el senkit 2 hónap után. Mindennek megvan a maga ideje.

2013. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos, nem csak a 30-as nők ilyenek, hanem a 20-on, de akár a 10-en évesek is. Én is azt mondom, hogy az idő az, ami próbára tudja ezt tenni. Plusz, ha látod a csajon, hogy dolgozik, megdolgozik a jó munkahelyéért, a közös lakásért, a közös életetekért.
2013. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%

Én ha csinálnék is valakinek gyereket, amint leesne hogy nem stimmel valami, otthagynám a francba a gyerekkel és elszöknék

csak az hagyja kihasználni magát, akin lehet is látni

28/F

2013. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
2-es! Van olyan gyerek, aki nem tervezetten fogan meg, mivel a védekezési módszerek közül egyik sem 100%-os. De biztosan jóóóóóval kevesebb van a véletlen miatt, mint a felelőtlenség, és akaratosság miatt.
2013. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 lizzi77 ***** válasza:
68%
Engem lehet, hogy most nagyon le fogtok pontozni, de: a korom miatt (lassan 36),egyelőre én is csak gyereket szeretnék,mert arra, hogy most ismerkedjünk,ill.kiismerjük egymást, meg jegyesség, együttélés, stb.nekem már nincs időm.Viszont párt(igazi párt, nemcsak az első jónak tűnőt) találhatok 50 évesen is.Na persze, én nem a kérdésben leírtak szerint járnék el, 8kamuférj-pénzhajhászat).Én lennék a legboldogabb, ha NEKI szülhetnék, de egyelőre erre gyakorlatilag 1 % körülire látom az esélyt.
2013. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
7-es menjél spermabankba és ne csesz ki egy pasival se!
2013. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet időben kiszűrni az ilyeneket?


Pillanatok alatt ki lehet szűrni:


Megnézed, hogy viszonyul a pénzhez, milyen az értékrendje az előadáson kivül, és megvásárolható-e(azaz lefizethető-e)+ az irigység(féltékenység) jelen van-e az életében.


Bármelyikre is igen a válasz, azonnal lépni kell az illető nőtől.

2013. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Hm. Hát igen! Nehéz kiszúrni. Beszélgetni kell. Persze tudom ez a pasiknak nehezen megy... De azért azt is túlzásnak tartom hogy mondjuk a legtöbb 30 körüli pasi 2-3 év együtt járás után ha szóba kerül a gyerek téma, agyből elhúzza a csíkot azzal hogy őt aztán nehogy kihasználja vmi hülye p*csa.
2013. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!