Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjed másik nő miatt...

Ha a férjed másik nő miatt hagyott el, vissza akart jönni hozzád később bmikor?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
igen, több hónapon keresztül, de lehet, hogy 1-2 év is volt, amíg vissza AKART jönni. Szerintem még most is jönne, de nekem már nem kell.
2013. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen-bár nem lett a férjem, csak majdnem-több mint 4 éven keresztűl.
2013. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
*több mint 4 éven keresztűl próbált visszajönni.
2013. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Akart, de kidobtam, mindent vitt (kocsi, pénz stb.), aztán egy börönddel jött volna vissza.
2013. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
100%
És mi a garancia, hogy nem megy el megint a következő nővel?
2013. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak a tendenciára vagyok kíváncsi,jól esne ha egyszer iszonyatosan megbánná,sosem fogadnám vissza.
2013. máj. 4. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
10 év után hagyott el, még nem volt a férjem, csak gyűrűs vőlegényem, nagy eljegyzés már meg volt. Elhagyott egy lányért, de nem úgy hogy megmondta, hogy márpedig megy, hanem rájöttem hogy van valakije, és éreztem hogy már érzelmi kötődés is van közöttük. Mondtam hogy menjen el, és ment... Soha nem mondta ki hogy visszajönne hozzám, viszont az esküvőmön ott volt, kint ült egy kocsiban és nézett. Napszemüvegben, sapiban. Mikor kiadtam az útját, mondtam hogy egyszer mehet el az életemből, nagyon gondolja meg, soha többet nem lesz rá alkalma.
2013. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, életem legnehezebb időszakában hagyott el, GYED alatt, amikor ott voltam a két picivel. Utána farolt volna vissza, legalább két alkalommal volt egyértelmű közeledés, de annak idején megmondtam, hogy ha kilép azon az ajtón, többet nem jöhet vissza.

Persze, most hogy nagyok a gyerekek és nincs velük meló, az életünk sokkal könnyebb mert nem aprópénzből élünk hanem jól keresek, a szüleim új bútorokkal berendezték a lakást, egyből vonzóbb lettem....

2013. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!