Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek,? párom megcsalt...

Mit tegyek,? párom megcsalt itt hagyott és elment egy másik nővel. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Van egy 14-hó babánk,sajna a kapcsolatnak én vagyok a bünöse,miattam szakadt szét.a nőnek is van gyereke akivel össze jött.mit tegyek a kislányom nem eszik egy hete és nem birok vele,keresi az apját..ha jön az apja,látom hogy fáj neki és végig bőg amig a gyerekkel van,és a gyerek hogy ritkán látja nem nagyon akar menni hozzá.azt mondta ha én nem lettem volna olyan amilyen,még mindig együtt lennénk.Van esélyem szerintetek rendbehozni?Szeretem
2010. aug. 17. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Mit tettél ami miatt elhagyott?

Egyébként MINDIG mindkét fél hibás!!!!!!

2010. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha már leparkolt egy másik nőnél, nem lesz könnyű visszaszerezni. Az esélyed szinte nulla. A gyermeketek érdekében azért mindenképpen próbáld meg!
2010. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez így nem igaz, hogy mindig mindkét fél hibás.
2010. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt probléma? Leülni, megbeszélni. Ez az egyetlen megoldás. Egy kicsit hagyni kell leülepedni a dolgokat, neked is elgondolkodni. Átgondolni mit fogsz másképp csinálni. Így nehéz lesz, hogy van már másik, de ha ő is szeret, akkor esetleg még rendbehozható. De ehhez úgy látom neked kell változni.
2010. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ, mit tettél. mert ha pl megcsaltad, akkor jogoson csinálta ezt ő is. viszont ha csak elhanyagoltad őt, akkor lekellett volna ültetni téged és megbeszélnetek, nem rögtön elhagynia titeket. ha nem tettél nagy dolgot ellene, akkor hívd fel vagy üzenj neki, hogy legalább a gyerek miatt találkozzatok és beszéljétek át. viszont ha tényleg nem tettél nagy dolgot nagyon rossz dolgot, akkor a férjed nem normális. akkor hagyd őket. nehéz helyzet ez. de ha tudnánk, miért ment el....
2010. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sokat veszekedtem vele,soha nem biztam benne,azt mondta ha ez nincs,őt soha más nő nem érdekli.szeretném visszakapni,és megváltozni.
2010. aug. 17. 08:30
 7/16 anonim válasza:
100%
valamit nagyon rosszul csináltál! vagy nem?
2010. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
"Sokat veszekedtem vele,soha nem biztam benne" - ez az, ami megöli a szerelmet. Csak magadra vess.
2010. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

1. igenis mindkét fél hibás ha egy kapcsolat nem sikerül,ki jobban ki pedig kevésbé...

2. a bizalom hiánya még nem jelenti azt hogy megkell csalni egy kisgyerekes anyukát!!!építeni kell,megoldani!


Manapság miért nem akarja senki sem megoldani hanem inkább szétválni,így a könnyebb utat választani?!?!?!

2010. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
A srác valószínűleg meg akarta oldani a dolgot, nem hiszem, hogy néhány hétről-hónapról van szó. Amúgy meg mit tehetne egy önbizalomhiányos, bizalmatlan, veszekedős, útálatos nővel? A megcsalást persze nem igazolhatja semmi, nna de azért ne húzzuk már rá a vizes lepedőt, csak azért, mert férfi. Itt igenis a feleség hibázott, egy kapcsolatnak a bizalmon, és a szolidaritáson kell alapulnia, ez részéről nem volt meg.
2010. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!