Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam egy...

Szerintetek elmondjam egy volt osztálytársamnak, hogy milyen sokat jelentett nekem az, hogy rendes volt velem általánosban?

Figyelt kérdés

Általánosban sokan csúfoltak mert duci voltam, szemüveges és szláv vezetéknevem van, amit könnyű kifigurázni. De az egyik fiú osztálytársam sokszor kiállt mellettem még akkor is, ha emiatt a saját klikkjét kellett kiosztania, hogy hagyjanak már békén. Sőt, tesiórán, ha ő volt a csapatkapitány, elsők között választott be a csapatába meg ilyenek. (Egyébként mindig az utolsók közt voltam.)


Úgy szeretném neki megköszönni, de nem akarom, hogy félreértsen, nem szeretnék tőle semmit. Nagyon helyes srác, nincs barátnője, viszont nekem 3 éve komoly kapcsolatom van, elég ciki lenne, ha félreértené. Most lesz az osztálytalálkozónk. Szerintetek? 26N


2013. máj. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Persze! Nagyon jól fog neki esni! :)
2013. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te ezt így hogy tálalnád? Már arra is gondoltam, hogy leírom neki FB-on, mert úgy nem bonyolódok bele. Szeretném neki elmondani, de olyan kellemetlen ez az egész. Mintha megint a dedóban lennék és megkérnék valakit, hogy "légy szí' mond meg xy-nak, hogy klassz, hogy rendes volt velem"... Közben meg tényleg sokat jelentett nekem és szeretném, ha tudná. A bátyám is abba a suliba járt és sose védett meg. Nagyon szerettem volna, ha inkább ő lenne a bátyám, pedig egy évvel fiatalabb nálam. :D
2013. máj. 4. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell ezt túlbonyolítani. Amikor találkoztok, akkor mondd meg neki, hogy milyen jól esett, hogy melléd állt.
2013. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!