Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársamnak meghalt...

Egyik osztálytársamnak meghalt az apja, régen a barátnőm volt, de azóta sokszor voltam vele bunkó. Mondjak neki valamit vagy ne?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jó barátnők voltunk, mindent elmondtunk egymásnak. Aztán a bunkó stílusa miatt megutáltam, elegem lett a megalázásaiból, és elkezdtem vele bunkó lenni. Röhögtem rajta, gúnyoltam. Most meghalt az apja és tök rossz érzésem van. Igaz, hogy nem is voltak olyan jóban, meg az az ember alkoholista volt, de akkor is. Nem tudom, nagyon sajnálom őt és kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy milyen bunkó voltam vele az elmúlt hónapokban. Mondjak neki valamit? Bár az nagyon képmutatás lenne..de most őszintén sajnálom. Egyik legjobb barátnőm volt

17/L


2010. dec. 12. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjál neki. De csak annyit, hogy "Katalin, őszinte részvétem." Semmi más nem kell. Ez nem meghunyászkodás, vagy megaláztatás, és nem is megbánás, az elmúltakért.
2010. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Talán itt lenne az ideje, hogy kibéküljetek... Tudod azért az is elég tré, hogy a problémáitokat bunkózással oldjátok meg ahelyett, hogy leültetek volna akkor emgbeszélni...
2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én megbeszéltem már vele sokszor, de nem hagyta abba a bunkózást, mindig leégetett mások előtt és mivel van büszkeségem, így szépen lassan én is visszaadtam neki. Ez van
2010. dec. 12. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:

nee azt nehogy mond neki, hogy "őszinte részvétem"

nekem is meghalt az apukám, és majdnem leütöttem azokat, akik mondták. Annyira mű, és sablonos dolog, hogy a hátamon fel áll a szőr tőle! undorító:(


inkább mondj neki annyit, hogy "nagyon sajnálom"

még mindig jobb ez, mint az a mű franc "őszinte részvétem" blőőő


22l

2010. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Azért mert te nem szereted a mákostésztát, más szeretheti. Pontosan úgy van a dolog, hogy ha valamire sablon csak szöveget mondasz, az nem jelent semmit. Nem tudom, érted e, vagy még nem tartasz itt.
2010. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18:33

attól, hogy neked nem sablon szöveg, attól még másnak lehet az...:)

attól, hogy te elfogadnád, ha mondják, attól még másnak nem kell elfogadni....:)

2010. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!