Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiégettem a bőrfotelt a...

Kiégettem a bőrfotelt a cigaretta parázzsal, viszont nem tudják h dohányzom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentek szüleim nagyihoz és itthon maradtam kitakarítani. Ez meg is volt, után gondoltam elszívok 1 szállal. És... a parázs bénán esett le és kiégett. Hogy mondjam el? Vagy egyáltalán most már mindegy. Menjek és vegyek egy dobozzal?


18/F



2013. máj. 5. 10:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Este felé jönnek haza. Valami ötletet. Kicsit be vagyok parázva. :S
2013. máj. 5. 10:21
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
mekkora lyuk? nagyon észre vehető? ők cigiznek? hol van az a lyuk?
2013. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Átment egy haverod s ö volt. ill 18vagy, ha akarsz cigizel ha nem nem, nincs elvileg beleszólásuk.. én nem cigizek,de ha valaki igen érzem rajta, lehet a szüleid is tudják de nem szólnak bele.
2013. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

a lyuk az kicsit, bár pont észrevehető. a kartábla mellett van egy pár cm-e, igen, ők is cigiznek apa láncdohányos anya néha.

az h tudták v nem... most már lényegtelen. az hogy hogy mondom meg az sokat számít szerintem.azt hiszemmegvárom h haza jöjjenek, leültetem őket az asztlhoz és megmondom nekik.

2013. máj. 5. 10:38
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Vagy mondd azt, hogy átment egy dohányzó haverod, és véletlen kiégette, vagy valld be hogy cigizel. Én is körülbelül ennyi voltam mikor bevallottam (bár még nem teljesen)
2013. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bevallom szerintem. Ilyen korban már nem annyira ciki ha a szülei megtudják. *gondolom*

Már nem akarok titkolózni .. túl sok stressz ez nekem :DDD bár a büntire kíváncsi leszek

2013. máj. 5. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen, és te állj oda eléjük, mielőtt észre vennék. Egy felnőtt férfi vállalja a cselekedeteit, még ha hibázott is.
2013. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönm a válaszokat. nehéz menet lesz, de meg kell csinálnom :/
2013. máj. 5. 11:05
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Bünti?? 18 évesen cigizés miatt, úgy, hogy azt írod apád láncdohányos? ???
2013. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ők is szoktak bent cigizni, akkor annyit mondasz, biztos te voltál fater, én nem tudok semmit.

A másik meg, hogy miért nem volt annyi eszed, hogy kint cigizz?

2013. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!