Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális apám? Miért ilyen?

Normális apám? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Mindenki dohányzik a családban. 18. szülinapomon bejelentettem, hogy cigizek. Azóta itthon is rágyújtok, nem volt belőle probléma.


A héten nem kaptam cigit (anyagiak miatt), apám mondta, hogy ő ad, ha kérek. Hétvégén már szinte órára, percre beosztotta, mikor fog adni. Jó, ha 3-4 szálat kapok tőle (fél dobozzal szívok el egy nap, ő egyel, vagy többet is). És alig akar adni.


Oké, hogy drága, egészségtelen, de ezt neki kellene megértenie a legjobban...


Én vigyorogva, jókedvűen adjak neki, ha éppen nem tud venni, vagy adjam oda neki a telefonomat (több 1000 Ft-ot lebeszélt róla, engem hívnak délelőtt a suliban a hülye haverjai, és alig akarja feltölteni, mert már kevés pénz van rajta. Csak anyát hívtam.)


Dolgozni meg nem megy...



2012. dec. 9. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gondolnám, hogy normális lenne, hogy folyamatosan egymást húzzátok le cigivel.
2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apád pont olyan,mint te,ezt jól jegyezd meg.
2012. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, olyan vagyok mint apám. Nincs munkám, mert tanulok. Otthon már mondták, hogy nem az én dolgom a családfenntartás (sokszor én adtam pénzt apámnak, amikor sz@rban volt)
2012. dec. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!