Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fura esetről?

Figyelt kérdés

Május 20-án volt egy okj-s írásbeli vizsgám. Megismertem egy férfit és a kollegáját. A kollegája elkérte a számom, hogy amennyiben van a szóbelire anyaguk, vagy nekem, átküldjük a másiknak.


Pár nappal később a másik férfi felhívott. Érdeklődött tanulok-e a szóbelire, milyen lett az írásbelim. Még vagy 3-szor hívott a szóbeliig. A szóbeli 15-én volt.


Direkt nem melléjük ültem el, hanem távolabb. A srác, aki felhívott, többször is odajött és csak nekem beszélt, pedig mellettem ült egy barátnőm. Meg is jegyezte a lány, hogy milyen már, hogy ide jön, és csak rám néz, nekem beszél, őt semmibe veszi. :)


Majd én aznap megkaptam az oklevelem, ők nem, nekik később kellett érte menni, mert valami adattal kapcsolatos gond volt.


Vége a dolognak, többé nem találkozunk. Erre tegnap felhív, hogy na..nekik is meglett. Kérdezte, hogy állok az egyetemmel (most jelentkeztem levelezőre, ők is, csak más szakra, másik városba).


Úgy búcsúztunk el, hogy azt mondta, na jó, sok sikert kívánok, ha tudok valamit (gondolom az egyetemre gondolt), majd hívlak.


Nagyon kedvelem. Intelligens, vonzó férfi.


Szerintetek kedvelhetett, lehet ennek valami folytatása vagy jobb nem is reménykednem?


Én 23, ő olyan 30-32.


2012. jún. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődik irántad, keresi a társaságod, ez jó jel! :)

Szerintem esélyes lehet a dolog.


Mivel kedveled, szerintem néha hívd fel, keresd te is, aztán majd alakul.

2012. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 okoska31 ***** válasza:
100%

szerintem akart tőled valamit, de mivel kb. visszautasító voltál a leírásod alapján, nem erőlteti.

lehettél volna kicsit kedvesebb, kacérabb.

de, legyél vagány, és írj neki egy sms-t.

2012. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam rá pár napja egy sms-t, amiben felőle érdeklődtem, hogy naaaaa, mi a helyzet. Megkapták a jegyet, és milyen lett?


Meg 1x én is felhívtam, az ő érdekében, neki akartam segíteni, de addigra már sikerült orvosolni a problémát.

2012. jún. 21. 18:50
 4/5 okoska31 ***** válasza:
100%

Miért gondolom, hogy elutasító voltál? idézlek:


"Direkt nem melléjük ültem le" (miután háromszor felhívott előtte, 3 napon keresztül.


Persze lehet, hogy én értem félre.


Én - bár a másik oldalon vagyok - most, ha azóta nem beszéltetek ráírnék, de egyértelműbben fogalmazva, hogy értse, tetszik neked.

Ennek a módját gondolom magadtól is tudod:)

2012. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem volt elutasítás, mivel eleinte egy nő mellé ültem, de ő kb 2x oda jött.


Majd átültem hozájuk. Gondoltam ebből is érzi, hogy keresem a társaságát.

2012. jún. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!