Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek és ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek és ti mit gondoltok az esetről? Próbáljak meg közeledni a lányhoz vagy ne?

Figyelt kérdés

hello 18/F vagyok a csaj 2 évvel fiatalabb nálam


Ma kimentünk bulizni a haverokkal és volt egy lány akit nem ismertem és nagyon bejött.sajnos az egyik haveromnak is aki rámenősebb a lányoknál mert csak 1éjszakás kalandot akar.


Szóval némi ital elfogyasztása után 4 en maradtunk és ott volt a csaj is akin látszott hogy szépen becsiccsentett.A haverom meg fogta és lesmárolta...Ezek után a csaj elment de a haverom még egyszer lekapta és utána ott smároltak az orrom előtt.


Ez előtt, a csajnál úgy éreztem hogy van esélyem mert mondta hogy üljek le a padra mellé meg megölelt meg mondta hogy az olyan fiúk jönnek be neki mint én és ezt utána a piára fogta. :D stb pedig csak 1 órája ismert és én tökre úgy éreztem mintha régóta ismerném. Ez után fogyasztott nagyobb mennyiségben alkoholt...

Azért nem akartam rámenős lenni mert annyira megtetszett hogy gondoltam majd elhívom randizni mikor nincs benne pia.


Amúgy elég jó csaj és a suliban is elég népszerű szóval nem tudom mit tegyek.Ezek után kicsit elment a kedvem de nagyon tetszik csak idegesít ami történt.

Azt hittem hogy nem fog semmit csinálni a haverommal de ez lett...Csak smár volt mert utána a haverommal együtt mentünk haza.


Szerintetek?


2012. okt. 7. 22:44
 1/5 gelazso ***** válasza:
szerintem közeledj.
2012. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De most akkor én nem is tetszem annyira neki mint mondjuk a haverom?

Az a gond hogy ezt nem tudom azok után ami történt.

2012. okt. 7. 23:03
 3/5 anonim válasza:
sztem hívd el... részegen kábé azt se tudta h kivel smárolt.. egyik haverom szexelt egy buliban 1 csajjal, és ők is csak a többiektől tudták meg, mert nem emlékeztek semmire, utána nem akart tőle semmit a csaj. sztem nyugodtan hívd el, majd kiderül h mi lesz.. HAJRÁ!!
2012. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hívd el :) meg haveroddal nem is akart először smárolni, ez is jó jel
2012. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem éri meg buliban csajozni. Nem tudtad meg milyen a jelleme, mivel csak részegen láttad. Szerintem próbáld meg, de lehet hogy nagyot fogsz csalódni az eléd táruló képben.
2012. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!