Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt férjem nem fizeti a...

Volt férjem nem fizeti a gyerektartást 4 hónapja. Rossz a viszonyunk, nem nagyon jár a gyerekért sem. Félek, hogy eljön, amiért feljelentettem. Mit csinálja, ha így fog történni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem fizeti a gyerektartást, azért jelentettem fel.
2013. máj. 5. 18:23
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked akar menni hívd ki a rendörséget
2013. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Jogos a feljelentés. Egy gyereket nemcsak megcsinálni kell tudni, hanem gondoskodni is kell róla. Ha bántani próbálna, menj ki gyorsan az utcára telefonnal együtt, és onnan hívd a rendőrséget. Amugy nincs párod aki megvéd?
2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi volt köztetek a baj? Miért jelentetted fel? Elég nagy szemétség hogy nem segít a gyerekek körül :(
2013. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De van párom, de ő reggeltől estig dolgozik. Biztos nem akkor jönne, amikor ő is otthon van.
2013. máj. 5. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
5 És igy is csinálod a cirkuszt és feljelentgeted a másik embert? no comment.
2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
6-os, nem értesz hozzá, ne szólj bele! Ez nem gyerekeknek való téma.
2013. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
A volt férjem többet keres,mint én,és nem hajlandó fizetni 3 éve...úgyhogy nyugi ez még nem a világ vége!:)
2013. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki te félsz a volt férjedtől, aki nem akar gyerek tartást fizetni, és még a gyerekkel se foglalkozik. Ha zaklat kérj segítséget, hívj rendőrt. Zárd az ajtót. Jogosan jelentetted fel, bár nem hiszem hogy oda menne.
2013. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en volt ferjem 20 eve nem fizet (gyerek egyetemista) nem latogatja, semmit nem vesz neki.

Fel se tudom jelenteni, mert munka helyett inkabb nyugdijba ment es elmebeteget jatszik.

2013. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!