Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Háromnegyed óra múlva itt lesznek a tesómék a két kislánnyal, akiket nagyon szeretek, de most nincs hangulatom a családhoz, vagy ahhoz, hogy a nagyobbik unokahúgommal játsszak. Ne értsetek félre, nagyon szeretem és általában alig várom, hogy jöjjenek, de most egyszerűen nincs hangulatom. Meg nem is érzem túl jól magam, valószínűleg az időjárás miatt, készülődik az eső, és ilyenkor rendszerint rosszul vagyok (sajnos nagyon érzékeny vagyok az időjárásra). És most nem tudom eldönteni, hogy maradjak idefent és itt penészedjek, ahogy azt előre elterveztem, vagy valahogy szedjem össze magam és bírjam ki azt a kitudja mennyi időt amíg itt vannak.

A válaszokat előre is köszi. :)



2013. máj. 5. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg összeszedni magad, ha jönnek. Lehet, hogy ha ott lesznek, akkor te is belelendülsz a dologba és jól fogod magad érezni.


Ha meg mégsem megy, akkor megmondod nekik, hogy elnézést kérsz, de le kell pihenned, mert nem érzed magad jól.

2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!