Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek édesanyámmal? Ezt...

Mit kezdjek édesanyámmal? Ezt nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, ketten vagyunk anyuval.

Rendszeresen megkapom tőle, hogy sosem törődök vele, mert a szobámba vagyok, és le se sz***m.


DE!

Én próbáltam mindent. Mondtam, hogy nézzünk filmet. Erre az volt a válasz, hogy jó, a Híradóig, ami fél óra múlva kezdődött.

Kártyázzunk, játsszunk: nincs kedve, ketten nem jó, stb.

Menjünk el moziba: hangos.

Menjünk el színházba: ő örül, ha itthon lehet, őt ez nem érdekli, de én csak menjek el.


FELADOM! Soha, semmi nem jó, de ha tényleg bezárkózok a szobámba egy könyvvel a kezemben, akkor jön a panaszáradat, hogy nem törődök vele.


Mit csináljak??? Most is mondtam neki, hogy holnap munka után jöjjön el velem valahova. Ő aztán vissza nem jön a városba este 5-re...de én menjek...



2013. máj. 5. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sokszor van így,mond meg neki hogy hívtad de nem jött vagy egyszerűen ne figyelj rá,vagy szerezz neki barinőt/pasit.
2013. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy NEM FELADATOD anyukád szórakoztatása... Ha te 24 vagy, akkor ő sem öreg még, találja fel magát és te is magadat. Nem jó, ha túlságosan össze vagytok nőve. Legyen mindenkinek külön élete IS.
2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Detto ugyanez van velem is, én 20 vagyok. Én konkrétan lelki beteg lettem ettől a helyzettől. Pszicholgóushoz járok. Sok mindent megtudtam. Először is nem a Te dolgod anyádat boldoggá tenni. Találd meg a saját életed, vagy ha már megvan, az tenne neki a legjobbat, ha lassan már elköltöznél. Neki egy pasi kellene, de amíg Te ott vagy, téged tekint annak (nálunk is ez van) és nem foglalkozik a saját életével. Pokoli egy dolog, de egy anya nem azért szül gyereket, hogy az tegye boldoggá, hanem azért, hogy agyerek boldog legyen. És neked ahogy látom nem az a boldogság, hogy anyukádat "ápolgatod". Én minél előbb el akarok itthonról húzni, ahogy csak tehetem.
2013. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!