Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámmal mit kezdjek?

Az apámmal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Hát szóval...Kissebb voltam elkezdett ott nyalni...Soha nem akartam,mindig szabadulni akartam...Végül megigértem neki h nemmondom el anyunak.De most elmondtam..De anyám csak annyit mondott:Ez nem igaz,felejzsd el ezt a bolondságot!Most mit kezdjek?Én tudom hogy igaz,de anyu nem hisz nekem...Hogy érjem el hogy hidjen nekem?

2013. ápr. 27. 22:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ez bűncselekmény, mindenképpen kérj segítséget! Ha az anyukád nem hisz neked, az iskolában mondd el, biztosan segíteni fognak, ez így nem maradhat.
2013. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Még mindig szokott?

Mondhatod az ofődnek is.Vagy egy másik tanárnak akiben megbízol.De anyukádat is meg kell győzni.De ha neked nem,egy tanárodnak lehet sikerül.

Amúgy..veletek lakik apukád?Vagy nem?

2013. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 intrepid ***** válasza:
100%
Az ilyen állatnak a börtön való, ott ha megtudják, mit művelt a gyerekével, akkor nyalhatna annyit, hogy örökre megunja.
2013. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb mondd el egy olyan felnőttnek, akiben bízol és elhiszi!

Hány éves vagy?

2013. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Rendkívül felháborítónak tartom hogy anyád így áll hozzá a dologhoz!!! Ez egyenesen undorító, hogy nem áll ki melletted, és nem vizsgálja meg az ügyet. (Lehet hogy elgondolkodnék azon hogy asszisztált hozzá...!)


Mindenképpen értesítenék egy olyan felnőttet, akiben megbízol (tudom hogy megbíztál anyádban hiszen elmondtad neki...) Vagy ha más nem, keres fel egy család, vagy gyerekvédelmet és mond el hogy mi történt veled, mond el hogy ki hogyan reagált amikor segítséget kértél. Minden önkormányzatban van ilyen osztály. Lényeg hogy ne szégyelld magad, mert ez nem a te hibád, még az sem hogy elhallgattad mert megkértek rá.


Az apádat el kell távolítani tőled, és mivel anyád is így viselkedik így ő sem érdemes az anyaság további gyakorlására, hiszen ez azt jelenti hogy többé nem bízhatsz semelyik szülődben sem, és nem tettek eleget szülői szerepüknek felelősségüknek!


Apád súlyos bűncselekményt tett, és anyád részt vett benne azzal hogy nem segít(ett) neked.


Valószínű hogy apádat megbüntetik, és lehetséges hogy anyáddal maradsz de ha anyádat is bűnösnek ítélik, keresnek a rokonságodból olyat aki a gyámod lesz, ha ez sem jön be akkor sajnos nevelőotthon lesz a vége.


Egyúttal mindenképpen ajánlom a szakember (pszichológus) felkeresését, hiszen lelkileg meg kell gyógyulnod ebből a krízisből, hogy egészséges lelkület felnőtté válj.

2013. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok,14 éves leszek.De ezt egészen 8-9 éves koromtol 12 éves koromig csinálta.De egyszerűen hányingerem van tőle.És igen,velünk lakik..Sajnos.És mindigis gyűlöltük egymást.
2013. ápr. 28. 16:42
 7/37 anonim ***** válasza:

Még mindig szokta veled csinálni?


Különben,ha van olyan rendes rokonod,akkor tőle is kérhetsz segítséget.

2013. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Bocsi,nem láttam hogy múlt időben írtad.
2013. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem baj...Csak tudod ez így nem jó hogy nem hisz nekem,és mindiig sírok amikor erre gondolok..Hogy teheti ezt?
2013. ápr. 28. 16:57
 10/37 anonim ***** válasza:
Keres egy szociális munkást vagy egy tanárt, akiben megbízol, vagy az igazgatót a sulidban.
2013. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!