Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm kidobálja a cuccaim...

A sógornőm kidobálja a cuccaimat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom testvére és felesége látogatóba jöttek külföldről 10 napra. Mondtuk nekik, hogy nyugodtan lakjanak a lakásunkban, mi addig átköltözünk szüleimhez. 5 napja vannak itt, de már a fürdőszobában csak a samponomat hagyta meg, minden mást kidobott (folyékonyszappan, tusfürdő, hajlakk, tisztítószerek stb.), illetve a konyhából a mosogató melletti edényszárítót is. El sem tudom képzelni, még mi mindent dobált ki! Lassan teljesen kiakadok. Már rossz érzés oda menni, nem érzem magam otthon! Mit tennétek ilyen helyzetben?
2013. máj. 6. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk először is megmondanám, hogy amit kidobott azt kifizeti.

Aztán megkeresném a legközelebbi szállodát.

2013. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán szolhatnál h a berendezés marad.
2013. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
rakjátok ki a sógornőt. én ki is osztanám, hogy mit képzel magáról.
2013. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább beszereztetném vele.

De mit mond, miért dobta ki?

2013. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen kilakoltatnám őket.:-)

Nem érdekel kinek a kije, az én dolgaimhoz ne nyúljon. Már az is nagyon rendes, hogy átengedtétek a lakást. Ez már sok. Cselekedjetek.

2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

a mosogatótálcáért szólt csak, hogy azt kidobta, mert régi, és majd hétfőn vesznek újat, de hát akkor is.. a többit meg akkor vettem észre, amikor elmentem kezet mosni és nem találtam semmit. első nap reggel is azzal fogadott, hogy kidobálta a hűtőládából a zöldségeket..

épp terhes, és pénteken mennek már haza, ezért nem akarok szólni neki, csak itthon fortyogok magamban..

2013. máj. 6. 08:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megis milyen jogon dobál ki bármit is? Baxus, szólj neki! Menjetek el a paroddal es szóljatok, hogy oké, hogy otthon érzi magat, de ne rendelkezzen a ti dolgait ok felett.,
2013. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Írnék neki egy listát, hogy ezeket vegye meg neked, mert kidobálta őket, miközben szükséged van rájuk.

Mindenről ami eszedbe jut.

2013. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Attól még, hogy terhes nincs feljogosítva ilyesmire.

Nem vagyok egyébként alpári típus, de ha kidobná a fagyóból, amit pénzért vettem, netán én ültettem, locsoltam, kapáltam, a kezét is eltörném. Ha terhes, ha nem.

Mindig ilyen bólogató jános vagy? Mert akkor hagyd, dobja ki a bútorokat is nyugodtan.

2013. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem akarsz szólni. Akkor csak puffogj tovább.
2013. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!