Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm kidobálja a cuccaim...

A sógornőm kidobálja a cuccaimat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom testvére és felesége látogatóba jöttek külföldről 10 napra. Mondtuk nekik, hogy nyugodtan lakjanak a lakásunkban, mi addig átköltözünk szüleimhez. 5 napja vannak itt, de már a fürdőszobában csak a samponomat hagyta meg, minden mást kidobott (folyékonyszappan, tusfürdő, hajlakk, tisztítószerek stb.), illetve a konyhából a mosogató melletti edényszárítót is. El sem tudom képzelni, még mi mindent dobált ki! Lassan teljesen kiakadok. Már rossz érzés oda menni, nem érzem magam otthon! Mit tennétek ilyen helyzetben?
2013. máj. 6. 08:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
hallod, birkatürelmed van. amikor azt mondta, h kidobálta a zöldségeket, nem jött automatikusan nálad, h megkérdezd, miért. amikor kijöttél a fürdőből, nem karatd tudni, h "edina, hová tetted a tisztítószereket?". ez még csak nem konfliktus szítás, nem veszekedés vagy bármi, egyszerűen tök természetes, h az ember ilyenkor megkérdezi, mert kíváncsi. legalábbis én az lennék. és nekem nagyin hiányozna, ha nem hallanám a válasz a kérdésre. úgyhogy én ott és akkor, promp, zsigerből megkérdeztem volna...
2013. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
6: És? Mi van, ha Te meg gyűjtöd a régi, rossz mosogatótálcákat? A saját lakásodba azt pakolsz, amit csak akarsz, ha őt zavarja valami, kérdezzen meg, kidobhatja-e, mert pl. el tudom képzelni, hogy bizonyos szagok, látványok zavarják várandósan, de akkor is kérni, kérdezni kell más birtokán. Ez rongálás, tudatos károkozás, normális?
2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"A sógornőm kidobálja a cuccaimat! Mit csináljak?"


Kérdeznék, szólnék, kérnék, utasítanék, hiszen ezek az ENYÉMEK.


"Mit tennétek ilyen helyzetben?"

Ld. fent!

2013. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Zavar de nem szólsz. Minek a kérdés? Egy farkát kergető kutya:)

Én is voltam terhes, nem betegség, attól, hogy az voltam, nem vártam el, hogy az legyen amit én akarok.

Én kivágnám, de előbb kifizetne mindent.

2013. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Maradj papucs és tűrd el...

Vagy állj ki magadért mint egy normális ember és közöld velük hogy a kidobott dolgok árát kifizetik és elmennek péntekig egy szállodába. Ha erre nemvagy képes hogy kifizettesd velük és lehord őket akkor meg is érdemled hogy ezt tegyék veled. Bocsi hogy nyers voltam, de ezt így lehet csak megoldani, tedd meg.

2013. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezed, hogy mit csinálj, de az egyetlen ésszerű dolgot nem akarod(mered) meglépni...

Ezesetben ültess fát, süss sütit, éld az életed, és valahányszor beletipor valaki a magánszférádba, keress egy kifogást(terhes, vendég, csak tíz napig marad, rokon), és nyeld le a békát.

2013. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
én eleve el sem költöztem volna. ha a párommal együtt építettük fel a házat, nem adom csak úgy kölcsön (főleg, ha tudom, hogy ilyen). az teljesen más dolog, ha nálunk alszanak 10 napig a KANAPÉN (és/vagy vendégágyon) és nem az én ÁGYAMBAN!
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!