Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom apjával közös megegyezé...

Betty0000 kérdése:

Lányom apjával közös megegyezés alapján szét váltunk. Mostani párommal össze akarunk költözni ami nem helyben lenne. Az apuka ebben meg akadályozhat engem? Az apja kiment külföldre a gyerektartást ő fizeti. De láthatást a nővére kért.

Figyelt kérdés
én úgy tudom hogy készült egy nem hivatalos papír amin az apja le mondott a gyermek láthatóságáról a nővére javára.
2013. máj. 7. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen,hogy lemond más javára a láthatásról.


Költözhetsz országon belül az engedélye nélkül.

2013. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akkor az apának nincs bele szólása?..
2013. máj. 7. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te ( ti) elköltöztetek, akkor a láthatás utazási költségeit neked kell fizetned. ( ha igényli)
2013. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép is lenne, ha külföldről dirigálna nektek, hogy hol lakhattok Magyarországon! Főleg úgy, hogy a gyerekre nem is kíváncsi!
2013. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as

apuka külföldön él. Milyen utazási költségről beszélsz? Nem anyuka viszi el a gyereket messzire az apától.

2013. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fél évente egyszer jön haza akkor is csak pár órára van vele...
2013. máj. 7. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Kell a beleegyezése a külföldre költözéshez. Viszont ha nem egyezik bele, akkor a gyámügyön még próbálkozhattok, ők felülbírálhatják a döntését, amire van esélyetek, ha nem látogatja a gyereket.
2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
belföldön maradnánk... tehát külföldre nem megyek lakni.. csak egy ismerősöm azt mondta hogy a láthatást nekem kell megoldanom..
2013. máj. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!