Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor kihűlt a párkapcsolatod...

Amikor kihűlt a párkapcsolatod, miket éreztél?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Mi lett a vége,és meddig voltatok együtt?
2013. máj. 7. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam múlt el teljesen a szerelem. Egész egyszerűen barátságnál többet nem éreztem iránta, sőt észrevettem jó pár olyan tulajdonságát, ami kimondottan zavart és egyre jobban idegesített. Nem akartam hogy hozzám érjen, még azt sem hogy a kezemet megfogja. Egyre inkább kerestem más emberek társaságát, kezdtem egyre inkább újra felépíteni a saját baráti köröm. Közöltem vele hogy vége. 9 évig voltunk együtt. 30/N
2013. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hunbula ***** válasza:
100%
Három és fél év, az utolsó öt hónap alatt teljesen kihűlt. Vetített, terelgetett, ellenkezett, aztán csak passzív volt, aztán persze az egészre ráfogta, hogy az én hibám. A legvégén már szinte vártam, mikor lesz alkalmam elmondani neki, hogy nem akarom tovább (távolság, de nem arra ment rá, első két év is távkapcsolat volt). Úgy éreztem már, hogy szabadabb lennék nélküle. És aztán egy szinten megkönnyebbülés volt szakítani. Tudom hogy szívtelenül hangzik, de nagyon kiábrándított magából. És nem bántam meg azóta.
2013. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy részemről múlt el, 4 év után. Barátként néztem rá, de már a szex sem ment, mert meg sem mozdult bennem semmi, ha hozzám ért. Csinálhatott bármit. Veszekedések, sírások, majd többszöri szakítás lett belőle.


Évekkel később megtapasztaltam a másik oldalt is, egy 5 éves kapcsolatban, ahol a páromnak lett vége, nekem nem. Kínok kínja volt, mert láttam, hogy egyáltalán nem érdeklem, nem hatott rá az sem, ha nevettem, az sem , ha sírtam. Teljesen passzív volt, és soha nem akart velem lenni, folyton programokat talált ki, ha pedig együtt voltunk otthon, akkor tv-t nézett, játszott. Majd egy nap beismertük, hogy ez haldoklik és vége lett. Hetekig alig kaptam levegőt a fájdalomtól a mellkasomban, ha rá gondoltam. De vége lett, elmúlt.


Most harmonikus kapcsolatban élek, és úgy tűnik, ennek már nem lesz vége :)

2013. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt éreztem hogy olyan mint egy barát,nem kerestem a tásaságát,inkább mindig másik szobában tv-tem.Ennek kb 3-4éve.Együtt vagyunk és megoldodott a problémánk,most minden jó.10éve élünk együtt.
2013. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 évig voltunk együtt, utána lévő 6 hónap még jó volt, de már ott kezdtem érezni hogy már teljesen kihűlt a szerelem csak időnként voltak fellángolások. De utána 3 hétig már csak vergődés volt az egész, nem volt szex, ölelkezés, csak egyre több veszekedés ment a kavarás ezerrel, ment az idegtépés és persze hogy a barátnőm teljesen kikészített idegileg, az utolsó 1-2 hétben meg már csalt elég szépen, volt hogy munkából este 8 helyett 11 re jött haza volt amikor csak másnap reggel fáradt haza, és ez már nekem kicsit gyanús is lett. Végül ugye amikor már rájöttem hogy van valakije akkor rákérdeztem, és nem tagadta mondta hogy van már kialakulóban egy kapcsolata, megcsalás ugyan nem volt még csók sem, de már randizgattak és mondta hogy csak azért nem beszélte még meg velem a dolgot mert nem volt még biztos az egészben, de végül veszekedés nélkül sikerült eldöntenünk hogy akkor váljanak el útjaink. Abban maradtunk hogy a barátság azért maradjon meg, ne legyen az hogy átnézünk egymáson az utcán, de a párkapcsolat már tuti nem működött volna. Elején fájt nekem a dolog mert nagy szerelem volt első nagy szerelmem volt igazából, de jobb így hogy szakítottunk, mert valamiért már nem illettünk össze, főleg az összeköltözésnél derültek ki azok amik erre vezették a dolgot, a barátnőmnek voltak nagyon rossz szokásai amit nem tűrtem, és persze hogy ez is rátett egy lapáttal, de igazából sem illettünk össze mert teljesen más volt a stílusunk, ő discoba járt mindig, én csak nagyon ritkán mentem oda, mert én inkább sörözőkbe jártam egy lazább sörözgetésekbe. Tehát ez is benne volt részben hogy így sem illünk össze, meg teljesen más elképzeléseink voltak, sosem jutottunk döntésre úgy hogy mindenkinek jó, legyen. Tulajdonképpen örülök is a dolognak hogy nem erőltetjük ezt tovább, de azért fájt is a dolog.
2013. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 évig voltunk együtt, persze együtt is éltünk. Eleinte csak annyi volt, hogy megkértem, ha elalvás előtt filmet néz, tegye a másik szobában. Aztán idővel zavart ébren is, ahogy mellettem gépezett, úgyhogy kiköltöztem a nappaliba. Aztán nem láttam értelmét annak, hogy átmenjek hozzá a hálóba, úgyis mindig az volt, hogy elaludtam, utána két-három órával később feküdt le ő, a kanapén lévő pokróc meg kényelmetlen volt, úgyhogy inkább kivittem az ágyneműm.

Érdekes módon nálunk egyébként a szex végig megvolt, bár tény, hogy a végén már inkább egészségügyi jelleggel.

A vége az lett, amikor már elég volt belépnie a szobába, és máris görcsbe rándult a gyomrom, annyira idegesített. Innen már egyenes út vezetett a szakításhoz.

Körülbelül fél évig húztuk a dolgot, eleinte próbálkoztunk menteni, ami menthető, fél év után feladtuk.

2013. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9 év után hűlt ki teljesen. Úgy éreztem, hogy jó barátok vagyunk de semmi több. A szexet nem kívántam vele. Az utolsó pár hónapban már minden idegesített, ahogy köhögött az is.

Fájt nagyon egyébként mert szerettem mint embert , és sok közös emlék. De erre akkor sem lehetett közös jövőt, családot alapozni.

2013. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lagymatag "baráti" jellegű érzéseim voltak. Azt hiszem, a volt páromnál előbb kezdődött ez, csak ő még ellébecolt volna a langyos vízben. Szexuálisan sem érdekeltem már, én meg ráuntam az állandó visszautasításokra, végül az én vágyaim is kihűltek.

Ami még feltűnt, hogy kevesebb a minket igazán megmozgató, közös témánk, és hogy állandóan kritizál, ami az elején annyira nem volt jellemző rá. Sajnos tegnap rájöttem, hogy ez az igazi arca, mert összefutottunk az utcán, utána rám írt egy rövid levelet, melyet a külsőm (amúgy vegyes) megkritizálásával kezdett.

Négy évig voltunk együtt.

2013. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!