Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párkapcsolatod,...

Volt már olyan párkapcsolatod, amiben a szakítás után zaklatott az exed? Hogyan tudtad leállítani, ha sikerült? Vagy mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
volt, de nem szakítás után, hanem rá egy évvel amikor boldog voltam valaki mással. Akkor jött fel benne hogy jajj mit veszített, stb stb. Persze ő lépett le, bulizott pasizott addig. Aztán rájött hogy késő minden. 6évig voltunk együtt. Majd miután nem jött be hogy visszaszerezzen a páromnak írkált minden mocskot rólam, róla, hívta a szüleimet stb. Kínyába bepasizott, azonnal terhes lett, most meg egyedül neveli a gyerekét.
2012. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem fogta fel hogy vége. Egy éve szakítottam vele, a reakciójától idegösszeroppanást kaptam.. Többször is próbálkozott azóta, legutóbb két hete, de én már nem veszek róla tudomást, az utcán sem álltam meg, ha ott várt, hívást nem veszek fel, nem válaszolok. Egyszer csak feladja.
2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Még egy év után is írt smst.

Szemtől szembe 2 év együttlét után volt nagyobb konfliktusa a barátommal (ők ismerik egymást régóta). Belémkötött az ex és sértegetett, erre a barátom kihívta verekedni (kávézóban voltunk), hogy ne sértegesse a barátnőjét. Nem ment mert gyáva, és eltűrte azt is, hogy a barátom beleköpjön az italába...


A másik egy még egyetemista srác volt... mindennek elhordott, mert szerinte 5 évig udvarolt nekem, de én mást választottam... Közben mindig beszéltük, hogy barátok vagyunk

Ő naponta 20szor is próbált hívni.

2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ismered a családját,talán ők segíthetnek leállítani.


[link]


Ezekre felhívhatod a figyelmét,meg persze a következményekre is.

2012. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszerűen nem értette meg, hogy nem szeretem már. Anyumat is zaklatta, hogy beszéljen velem, smseket írt, hívogatott, szerelmes leveleket dobált a postaládába. Aztán egy idő után azt híresztelte, hogy újra összejöttünk és a közös ismerősökkel jelent meg egy rendezvényen, ahol én egy másik fiúval beszélgettem és lehordott mindennek. Az durva volt, mindenkinek bizonygatnom kellett, hogy nem is vagyunk már együtt, iszonyú manipulatív ember. A végén pedig öngyilkossággal fenyegetőzött, még azt is be akarta nekem magyarázni, hogy miattam elkötteti magát! ...Szánalmas, nem? Természetes, hogy kiröhögtem.

Végül beszéltem az apjával, hogy fel fogom jelenteni a fiát, sőt, neki is megírtam, hogy minden egyes telefonbeszélgetést rögzítettem, vannak tanúim, az smsei is megvannak, ha nem áll le, holnap megyek a szüleimmel a rendőrségre.

Azután békén hagyott, de még azóta is hallom néha, hogy az 5 évvel ezelőtti kapcsolatunkról mesélget eltorzítva, de már nem érdekel.

2012. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

volt, mégpedig ő szakított velem. Azután fb-on üziket írt, ocsárlóakat, pl: "nem vagy olyan jó nő mint amilyennek képzeled magad, ocsmány tested van" :D fenyegetett, hogy tönkretesz, majd megenyhülve azt írta, hogy ha visszamegyek hozzá, eljegyez. Hát nem lett ebből semmi. Mivel egy kisvárosban lakunk, pletykált rólam, majd megunta és abbahagyta. Azóta (másfél éve) nem is köszönünk, ha 2 havonta egyszer elmegyünk egymás mellett az utcán.

Ennyi a történetem, én hamar túltettem magam rajta.

22L

2012. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Az én pasim elfelejtette megemlíteni, hogy börtönbe megy. Miután így átvágott, kidobtam. Még én voltam a becsületes, mert megtehettem volna levélben, de inkább meglátogattam.

Onnantól fogva beindult a lavina:

Anyáméknak írt, a sulimnak, a kollégiumnak, a barátaimnak.

Aztán átmentem bunkóba, és megírtam neki, hogy az új párom, aki nem mellesleg a haverja, sokkal jobb az ágyban és ha továbbra is zaklat, akkor feljelentem.

2012. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt.4 év után kitettem,mert nem érdekelte hogy boldogtalan vagyok mellette,csak kellett neki valaki aki főz rá,mos rá.

Először nem hitte el hogyx vége,aztán miután látta hogy komolyan gondolom,elkezdte anyámat megfűzni,hogy hasson rám,a saját anyját is rámküldte,alig tudtam lecsititani hogy ne fél város előtt hordjon el mindenféle riherongynak.

Aztán lett új párom,aki imádnivaló,viszont exnél szerényebben él.Onnantól anyámmal összebeszélve őt szidták nekem,hogy bezzeg az ex mellett milyen jó dolgom volt, (jó kocsi,nyaralás,csak azt elfelejtették,h pénzzel is lehuzott az ex),anyámmal is megszakitottam a kapcsolatot jó időre.

Vége az lett,hogy uj telószám,uj lakcim (albérlet),és mivel nem talált meg,igy elcsendesedett a dolog.

2012. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt, sajnos. Több, mint három évig jártunk, ebből kettőt együtt is éltünk. A végén én szakítottam vele, egyszerűen azért, mert rájöttem, hogy annyira különbözőek vagyunk,hogy esélytelen a közös jövő. Először csak pár hívás volt, meg smsek, versek. Pl. öngyilkos jellegű sms, amit nem néztem meg, mert épp moziban voltam az öcsémmel, mozi után hívtam, amikor kiderült, hogy "én épp szórakozom, miközben ő meg akar halni", elmondott mindennek. Közben elkezdett alakulni vmi az egyik ismerősömmel, exem feltörte a fb-omat és elolvasta a levelezést, onnantól kezdve elszabadult a pokol. Fenyegetett engem, az ismerősöet, öcsémet, anyámat, volt hogy éjszaka 36* hívott, felmászott az erkélyünkre (földszinten lakunk), reggel a kapu előtt várt és kísérgetett, nem tudtam lerázni.

Először próbáltam nem venni tudomást róla, ez nem vált be. Utána próbáltam normálisan beszélni vele, ennek sem volt eredménye. Aztán összetörtem. Veszélybe került miatta a munkám, az ismerősömet, akivel kezdtünk összemelegedni, elüldözte, rettegtem, ha megszólalt a telefonom. De érdekes módon azzal, hogy összetörtem, valahol bele is törődtem és nem tudott már érdekelni. Amikor rájött, hogy már semmilyen reakciót nem vált ki belőlem, hogy bennem már tényleg csak nihil van, abbahagyta (ezt most lekopogom).

Tavaly augusztustól idén márciusig tartott a zaklatás. Ha éjjel szólal meg a telefonom, még most is remegve nézem meg, de már nem vagyok - annyira - paranoiás. Viszont a férfiakra azóta rá se bírok nézni.

24N

2012. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Borzasztó mik vannak,én is kifogtam egy szerencsétlent,rajta időközönként jönnek ki a tünetek.Ha lesz lehetőségem elköltözök,mert nem jó hogy tudja hol lakom,állandóan a ház előtt áll.
2012. máj. 22. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!