Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta anyám nézi az Éjjel...

Mióta anyám nézi az Éjjel Nappal Budapestet megőrült, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hannával egyidős vagyok,és mióta anyám nézi megőrült. Nem enged sehova,mert én is biztos azt csinálom amit Hanna,sorra kérdezi,hogy melyik barátnőmnek hány pasija volt,és mennyivel feküdt le,turkál a telefonomban...stb
2013. máj. 7. 17:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
65%
én is egy idős vagyok vele. az én szüleim ismernek és megbíznak bennem. szerencsére. és azt is tudják,hogy az egész sorozat csak megjátszák.
2013. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát ezen nem csodálkozok,amilyen hülye ez a műsornak nevezhető akármi. Ne engedd hogy nézze.Vagy értesd meg vele hogy megbolondult a műsortól
2013. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: kösz az infót,sokat segítettél vele :"D

Második: próbáltam már,kimerült elem...stb de akkor meg visszanézni neten.

2013. máj. 7. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A műsorban lévő dolgok csak megjátszások, az ottani dolgokat is megjátsszák direkt hogy legyen nézettsége vagy tudom is én.

Én azt a trágyát nem nézem egyedül az előzeteseket látom belőle meg egyszer néztem meg belőle kb egy 10 percet mert kíváncsi voltam hogy milyen az ha már ennyire felkapják, de nekem az a 10 perc bőven elég is volt belőle.

Ezeket is csak megjátsszák és a csatorna is mondta még amikor kezdték hogy ők írják a sztorikat hogy ne legyen unalmas, ez nem a valóvilág műsor, ez kicsit másabb, de szerintem úgy kaka ahogy van.

Anyukádnak nem kell mindent elhinnie amit a TV-ben lát, oké hogy aggódik érted de az ilyen bulik nem erről szólnak amit ott lát az ember hogy minden második előzetesben zúzzák egymást.

Meg hogy állítólag mindenki kavar mindenkivel, ez is csak megjátszás, butítják a népet a baromsággal hogy még az a kevés normális ember is lebutuljon arra a szintre amit ott művelnek.

Még azt is bánom amikor az előzetesbe belepillantok mert a konyhába csak az RTL jön be ott nincs digi tv beltérim, és szoba antennával csak az RTL-t látom és persze hogy akaratlanul belebotlok. Szerencsére már a barátnőm is leszokott róla pedig jó pár hétig kötelező volt azt nézni, nekem meg a hajam égnek állt, inkább neteztem alatta vagy csináltam a dolgom.

2013. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fej nekem minden elárul a műsorról: :D

[link]

2013. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből még egy részt nem láttam. Mi ez a sz@r??? Egyre több buta műsor van, már lassan ott tartok, hogy csak természetfilmeket nézek. Mondd anyukádnak, hogy térjen vissza a földre.
2013. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Te idióta,nem megfelelő a nézettség,és itt próbálkozol?Gyökereket nem nézünk te fa.sszopó.
2013. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád tipikusan az az ember, aki falja a tévében elhangzott és látott hülyeségeket. Meglehetősen egyszerű emberre vall...

Nálunk apám ilyen, olvas vagy lát valamit, nem is ért hozzá, de belepofáz. Pl. hallja, hogy új vírus terjed a neten, akkor kitalálja, be se kapcsoljam a gépet, mert feltöri az a vírus, és még a bankszámlámról is leemeli a pénzt (???). Mondom neki, hogyne, sőt kiüríti a mélyhűtőt is itthon.

2013. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

off


ezert örülök hogy nincs tévénk...

2013. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves az a hanna?
2013. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!