Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám pasija utál?

Mit tegyek ha anyám pasija utál?

Figyelt kérdés
Anyum tavaly elvált a nevelõapàmtól, és összejött egy pasival akihez oda is költöztünk. Hárman vagyunk tesók, én vagyok a legidõsebb. Az elején semmi gond nem volt. Nemrég viszont eléggé bedurvult anyám pasija. Mindenért kiakad, sosem jó neki semmi. Teljesen normálisak vagyunk vele, mégis olyanokat vág a fejünkhez hogy az hihetetlen. Olyan apró dolgokon felhúzza magát, amin egy normális ember szemet huny. Az anyám pedig nem igazán véd ki bennünket. Szerintem fél, hogy újra el kell költöznünk. Tanácsok?
2013. máj. 3. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit sem akar tenni anyud akkor az így is marad.

Nekem apum meghalt,anyám összejött egy pasival,pár hónapig miden tökéletes volt,aztán ahogy biztos lett a helye bedurvult.Anyám nem tett semmit,talán párszor rászólt de amikor a pasi rájött hogy anyám nem fogja elhagyni nem lehet leállítani.

8éve az megy hogy milyen egy tetves r*banc vagyok amiért festem a körömet,és van párom.Szerencsére már koleszban vagyok,de amúgy elviselhetetlen a helyzet.

Ha anyud nem tesz semmit akkor csak rosszabb lesz,sőt,még anyud is azt fogja látni hogy ti vagytok a hibásak,veletek van a baj.

Nem akarok nagyon negatív lenni,csak személyes tapasztalatot írok le.

Próbálj meg hatni anyudra,ha ő nem látja hogy nem jó a helyzet akkor nem tehetsz sokat.

19L

2013. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költözz apádhoz.
2013. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!