Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apaként tekintek rá, de hogy...

Apaként tekintek rá, de hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
nekem soha nem volt apám mert elhagyott engem 2-3 hetesen és annyira hiányzik h egy nálam joval idősebb férfi foglalkozzon velem.. nem tudom h de most előjött bennem ez... most meg van egy csávó aki tanít engem vezetni ő 37 éves (van egy 20 éves kapcsolata, nincs gyereke, nem házas ) én pedig 17, jól elhülyéskedünk, bohóckodik, kötekedik velem, meg érdeklődik irántam foglalkozik velem.... és ahogy tanít valahogy olyan érzésem lenne mintha az apám lenne, hogy amikor rosszul csinálok valamit rámszol h ezt ne igy csináld Es ugy tekintek rá mintha az apám lenne vágod te ezt????? Full laza pasi, könnyen kezel, nem mérges és olyan hamar kiismert meg minden es azt szeretnem hogyha vege is lenne az óráknak akkor is számíthassak ra mindenben mint most!! Tudjak vele beszelni akkor is ha mar nem órákat fog nekem tartani.... Ha felhívnám és mondanám h talizzunk akor egyszerűen mondana neki mikor jo és elmennek... Ugyis busszal mennek és a buszvégnél varja a tanulókat ugyis... H mondjam el ezt neki? Kajak bízok benne meg a családommal se állok így mint vele
2013. máj. 8. 09:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem fennáll a veszély, hogy félreértene téged. Gondolom egy csomóan bele vannak zúgva, és ha talizni akarnál vele, akkor nem hiszem, hogy azt gondolná, hogy tényleg csak beszélgetni akarsz vele.

Van egy csomó tanítványa, és ő mindenkivel ilyen kedves meg közvetlen. Szerintem már megszokta, hogy rajonganak érte. De hogy valaki apaként tekint rá, nem hiszem, hogy megfordul a fejében. Nem árt ha vigyázol.

2013. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
A barátnője nem igazán örülne az ötletednek.
2013. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok belezugva....
2013. máj. 8. 09:18
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező!


Nagyon veszélyes vizekre evezel! Ennyire nem szabad egy idegenben megbízni, kiadni magadat.

Sajnálom, hogy így alakult az életed, apa nélkül, de ne táplálj hiú reményeket.

Neked ő az oktatód, aki talán élvezi, amit csinál, lehet, hogy mindenkivel ezt a stílust veszi fel, amit veled.

Talán azért teszi, hogy a tanulók oldódjanak föl, ne görcsöljenek az órákon.

Szerintem ehhez a személyiségednek semmi köze. Egy vagy csak a tanulói közül.,

Írod, hogy van egy 20 éves kapcsolata.

Ez olyan, mintha házas lenne, te pedig már nem férsz be a képbe.

Neked szeretethiányod van, amit ez az idegen férfi nem pótolhat.

Ezek a gondolatok nagyon veszélyesek, amit forgatsz az elmédben.

A másik ezt hogy élnél meg? Egy 20 éves működő kapcsolatba beturakszik egy 17 éves fruska. Ő ezt nem értené meg, azt gondolná, hogy tetszik az ő párja neked, és itt már konfliktusok alakulnának ki, aminek senki nem tudná, mi lesz a vége.

Ez nagyon veszélyes, ami most benned végbemegy.

Vigyázz, hogy ne csinálj meggondolatlanságot, mert azzal tönkretehetsz három életet is.

2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ez volt. Én kb. fél év ismeretség után elmondtam neki, hogy konkrétan mit szeretnék és beleegyezett. Az élettársának sem volt ellene kifogása, ő csak kicsit idősebb nálam és vele meg elég jó barátnők lettünk. Azóta is sokat járok hozzájuk, meg elvisznek néha ide-oda étterembe, kirándulni stb.
2013. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok.

Nem azt írtam, hogy bele vagy zúgva, hanem, hogy egy csomóan bele vannak zúgva, és nyilván ezt gondolná rólad is, ha találkozni akarnál vele.

Egyik barátnőmnek volt egy hosszú kapcsolata, ahol a srác szintén autós oktató volt. Hát elég népes rajongótábora volt... Ő is ilyen kedves, közvetlen, jó humorú ember. Mindenkivel, szóval ez nem a te személyednek szól, neki egy vagy a sok tanítvány közül. Szerintem hagyd meg ezt a jó viszonyt ennyiben,és ne akarj többet belelátni.

2013. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát kajak fogalmam sincs mit tegyek :S
2013. máj. 8. 09:30
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hasonló oktatóm volt, még korban is stimmel. mivel sok időt töltöttünk együtt, így eléggé mélyen ismertük a másik magánéletét, de mivel nem tinilány voltam, így nem lobbant fel bennem iránta semmilyen érzelem.


nyugi, majd elmúlik ez is, levizsgázol, és elfelejted. most csak azért érzel így, mert sokat vagytok együtt, mindig dumáltok. ha nem lesz apropója a találkozásoknak, akkor már nem keresed vele mindenáron a kapcsolatot.

2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem talalkoztam vele 1 hete de alig varom h elmondhassam mi tortent velem es ha ugy van tanacsat is meghallgatom es megfogadom.... Bonyolult..... LESZAROM inkabb mar ezt az egeszet
2013. máj. 9. 18:44
 10/22 anonim ***** válasza:
A tegnap reggeli üzenetre nem akarsz válaszolni?
2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!