Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, de ő ezt nem tudja, azt hiszi csak barát ként tekintek rá. Már régóta barátok vagyunk. Szerintetek mondjam meg neki? Nem szeretném ha tönkremenne a barátságunk, mert kevés esély van rá, hogy összejövünk.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:( csak nekem még osztálytárs is a csaj...csak ezért nem mondtam neki, hogyan érzek...így nehezebb. Szerintem gondold át még párszor, hogy megéri-e meg ilyenek, és ha rendbetetted magadban a dolgokat tudni fogod mit tegyél...de ha akarod a csajt, hívd el valahova és csókold meg.
2011. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én lány vagyok és ugyan ez a problémám. Szerintem menj oda és mikor csak ketten vagytok kérdezd magadról. Ha nem veszi a lapot akkor mond, h: szeretnélek jobban megismerni, szeretlek. Jobban mint egy barátot. Járnál velem? Na ezt nem érti félre és megtudod mi van. Ha nemet mond, akkor folytasd azzal, h nem akarod ezzel elrontani a kapcsolatotokat, ezért is nem szóltál hamarább és ha nem akar közelebbi kapcsolatot, akkor legyetek csak barátok. Még az is lehet, h később beléd szeret, de ha nem, akkor se veszíted el örökre, csupán nem jártok. Ha jobban meggondolod ez jobb mint a semmi, sőt, akár még ehet is belőle vmi egy félév múlva vagy kitudja mikor, hiszen kapcsolatban maradsz vele. Hajrá, csak bátran! Ha tétováznál, akkor előtte néha érintsd meg hosszabban, h felkeltsd az érdeklődését, gondolkozzon kicsit, h ezt most mirt is csináltad!
2011. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok mindentől függ. Hány éve vagy te, és hány éves a csaj, milyen régóta vagytok barátok... és történt-e valaha is köztetek több mint barátság?
2012. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!