Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerüen nem birom tovább!...

Egyszerüen nem birom tovább! Anyám dolgozik este 9-töl este 8-ig. A munkahelyéről nem haza veszi az irányt hanem valahova máshova. Ez azóta megy mióta a szüleim elváltak! És anyu hajnali fél 4 vagy 2 körül jön haza másnap meg munka! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezt nem bírom tovább. Talán depresszíós? Mert már azon gondolkozom hogy pasija van.. Hát én inkább maradok a mamámnál! Őt jobban szeretem.. Tudom hogy ez nem normális!
2013. máj. 8. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Meddig voltak házasok és mióta váltak el a szüleid, és mennyi idős vagy?


Lehet azért járkál el, mert így tudja megemészteni a válást. Szüksége van egy kis kikapcsolódásra, esetleg nehezére esik otthon lennie "egyedül" ott ahol a férjével élt x évig. És mi van ha van pasija?


De minden képen meg kell vele beszélni azt, hogy neked ez így nem jó és hogy, szükséged van rá.

Szokott egyébként mostanába italozni?

2013. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Anyukád nem a tulajdonod, joga van arra, hogy keresse a boldogságot, ha eddig nem jött neki össze. Inkább az a baj, hogy ezt veled nem beszéli meg, így bizonytalanságban tart.

Mond el neki, hogy te szeretnéd, ha boldog lenne, vagy találna hozzá illő párt, támogatod mindenben, de akkor ő meg legyen hozzád őszinte s mondja el, hogy hova megy és kivel. Na meg töltsön veled is időt.

2013. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ha szinte minden nap hajnalban megy haza,akkor valószínüleg van valakije.
2013. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szinte minden nap későn jön.. 8-9 évig voltak együtt és én 10 éves vagyok.. azt mondta hogy őt nem érdekli hogy én mit mondok neki ne szóljak bele az életébe és hogy maradjak kussba mert őt nem érdekli! ez normális???? és még a mamám sem tudja hol van és mi se.. és hogy nincs közünk ahhoz hogy hol van. DE MIÉRT NEM MONDJA EL? szabadnapján pasizzon ne éjszaka! és ha már pasizik mondja meg ne hazudjon! mert elegem vvan hogy órán majd el alszok!
2013. máj. 8. 13:24
 5/21 A kérdező kommentje:
és hogyha megmondaná sem haragudnánk de ne az éjszaka kellős közepén jöjjön haza mert mér énis és a mamám is tönkre vagyunk menve!
2013. máj. 8. 13:25
 6/21 anonim ***** válasza:

Megvárjátok még haza nem ér éjjel?? Vagy olyan zajt csap, hogy felébredtek?

Hát ez szomorú hogy, ennyire nem törődik veled anyukád.

2013. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hány éves anyukád?

a nagymamád nem kérdezte meg,hogy hova járkál éjjelente?

2013. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
dehogynem, de azt mondja nincs közünk hozzá.. és igen akkora zajt csap..
2013. máj. 8. 13:37
 9/21 A kérdező kommentje:
és 36 éves
2013. máj. 8. 13:37
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

hát nem irigyellek. Fiatalo szült,nem élte ki magát,biztos most akarja "pótolni",belázadt.

Ő akart válni,vagy apukád?

és az apád mit szól anyád viselkedéséhez?Mégiscsak az ő gyereke is vagy...

2013. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!