Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Együtt aludtam a "sógorommal"

Figyelt kérdés

Aludtunk.

3 éve ismerem. A barátnője egyébként az egyik legjobb barátnőm majdnem 10 éve, szóval több oldalról is teljesen abszurd lenne a dolog. Véletlen alakult, felmentem náluk, barátnőmnek el kellett menni, mi tv-ztünk a kanapén (kihúztuk) bealudtunk. A párjaink nem is csináltak belőle ügyet, nem olyan fajták akik mindenbe belelátnak hülyeségeket. A barátnőm anyja előtt hozódott fel valahogy, ő akadt ki, hogy barátnőm milyen hülye hogy ilyen szoros kapcsolatot "enged", ez nem normális.Ezen meg én akadtam ki egy kicsit. (barátnőm is) Erre akikkel dumáltunk erről, azok is azt mondták, hogy ők sem lennének egy ágyba más pasival.

Hát én nem tudom, nem mondom hogy befekszek mindenkivel egy ágyba/kanapéra (bár szerintem tv-zni lehet így barátokkal),ez meg így totál ártatlan volt. Mint sógorom, mint barátnőm párja teljesen tabu. De ha egyik sem lenne csak egy barát akkor sem történt volna. Nem azért vagyok kapcsolatban, hogy legyek.. Hűséges típus vagyok.


2013. máj. 8. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

"felmentem náluk" az mi?


Egyébként nem kell ezen kiakadni, semmi nincs benne. Ha szádékosan aludnátok együtt az valóban furcsa lenne, de abban semmi különös nincs, hogy bealszik az ember egy filmen.

2013. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Akkor te is pasi vagy ha jól értem.


Nem értem mi ezzel a baj,párom (férfi) elég gyakran heveredik le ebéd után ha anyóséknál vagyunk,és a huga férje (tehát a sógor) szintén,és ezt általában anyósék hatalmas franciaágyán teszik,ott van jó idő.

szerintem cukik,egyszerre hortyognak.

Mi ezzel a baj,nem ölelkeznek,van köztük másfél méter hely.

2013. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ha igazi barátnők vagytok,akkor én sem akadnék ki. lehet kicsit bennem lenne a félsz,de megbíznék a barátomnak :) és ha bealszol az miért olyan nagy cucc? ha direkt lett volna,akkor az más...
2013. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok :D bocsi barátok :D félre írtam :)
2013. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2es: Nő vagyok. Párom öccséről van szó. Aki egy barátnőmmel van :) Lehet nem volt teljesen érthető


Annak örülök, hogy csak nem csak szerintem nem normális dolog! :)

2013. máj. 8. 13:47
 6/20 A kérdező kommentje:
1es: Hozzájuk :) Bocs.
2013. máj. 8. 13:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem már, hogyan értettétek:) Nem erről van szó:)
2013. máj. 8. 13:50
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Rettenetes! Amikor annyira sz@r a tévé, bekapcsolni, és nézni! sohase csinálnék ilyet. Nincs is tévé a lakásban, nem tűrném meg. És belealudni- fúj még az álmodat is tönkretenni vele. Bánd meg bűneid! és máskor ne vétkezz!
2013. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Én sem alszok be a sógorom mellett. Nekem ez furcsa. Férjed nem keresett, hogy hol vagy? Sógor nem keltett fel, hogy ugyanmár menjél haza? És most nem azt mondom, hogy féltékeny lennék, vagy kiakadnék, de nem feküdnék a sógorom mellé, és pláne nem aludnék el mellette. Inkább, ha álmos vagyok, hazamegyek a férjemhez.
2013. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Páromnak dolga volt. Nyilván nem aludni mentem oda, hanem beszélgetni. Barátnőmnek viszont el kellett mennie nagyijához. Mivel késő estére volt program megbeszélve 4esben, amúgy is elvagyunk/el tudunk beszélgetni sógorommal nem mentem haza az üres házba, utána vissza. Bekapcsoltuk a tv-t, majd valahogy elaludtunk. Szerintem előfordul. Arra ugrottunk hogy a csengő szól (párom), mint írtam ebből négyünk között nem lett ügy, engem sem zavart volna ha párom alszik el barátnőm mellett.
2013. máj. 8. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!