Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam?...

Nagy hülyeséget csináltam? Lefeküdtem a sógorommal. Nem tudom miért csak a helyzet adta. Mit csináljak? Elmondjam a férjemnek? Vagy titokban tartsam? Megbántam

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Atyaég. A minimum, hogy elmondod neki. De mégis hogy adhat ilyet egy helyzet? Nálam azért szex előtt bőven van idő fékezni, ha arról van szó..
2011. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
46%
Ne mondd el neki...
2011. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Szép dolog az őszinteség, de nem minden esetben hasznos. Ha van eszed, a sírba viszed a titkot, és szégyeld el magad!
2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Ha már így összehoztátok, akkor inkább tőled tudja meg!

Nem tudod titokban tartani, a sógor egyszer elszólja magát.... ne így legyen, ne alázd meg jobban a férjed.

2011. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem megérdemel annyit a férjed, hogy elmondd neki az igazat. Aztán pedig döntsön ő, a legjobb belátása szerint.

Te pedig szégyelld össze magad!

2011. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
nemmondom hogy mindenképp mond el a férjednek. de ha zsarolni kezd a sógorod hogy feküdj le vele mert elmondja a férjednek , akkor mond el elöbb te a férjednek az egészet. de azt is hogy kényszeriteni akar a sógorod újbóli szexre.
2011. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
62%

Szánalmas vagy,meg egy nagy r*banc,már ne is haragudj!

Igen mondd el, szegény férjednek elég nagy csapás lesz hogy ilyen testvére van és ilyen "szerető felesége" de legalább megtudja milyen vagy és megszabadul tőled(remélem)!

Te nem gondolsz abba bele hogy mit tettél ráadásul a saját testvérével?

És még azt kérdezed nagy hülyeséget csináltál e?Áhh nem ez a világ legtermészetesebb dolga!

:S

Arra is kíváncsi lennék mi az a helyzet ami ilyet ad?

2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Abban igazatok van, hogy nem feltétlenül jó dolog az őszinteség, de nem tudom, én nem tudnám titokban tartani.
2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ne mondd el neki,mert, ha-e miatt mégsem hagyna el, a hátra lévő életetekben bizalmatlan lenne feléd, és folyamatosan csak piszkálna. ha meg a sógorod elszólná magát, mondj rá vmi poént, mintha meg sem történt vna. amiről nem tudsz az nem fáj...
2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

Van egy szép magyar mondás: "hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta rókát..." Ha nem mondod el neki, évekig gyötörni fog a bűntudat.

És az lesz csak a ciki, ha a sógorod 1x elszólja magát...

inkább tőled tudja meg....De tedd hozzá, hogy nagyon megbántad és ha tehetnéd visszaforgatnád az időt...

Ha szerencséd van, megbocsát. Ha nem, akkor pedig vállalnod kell a felelősséget a döntésedért.

2011. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!