Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett másba vagyok szerelmes?! Volt, vagy van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Valószinű h ez amiatt alakulhatott ki, hogy a jelenlegi pároddal ellaposodott a kapcsolatod, így más társaságára vágysz, aki nagyobb figyelmet fordít rád.Azt javaslom hogy próbáld meg helyre hozni a jelenlegit, beszélgessetek el a pároddal h miken kellene változtatni, amennyiben nem változik a helyzet, szakíts vele, és adj egy esélyt a másiknak.De semmi esetre sem csald meg, mert azt senkisem érdemli meg.22F
2013. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Voltam ilyen helyzetben. Már rossz volt a kapcsolat.

Szakítottunk az exemmel és összejöttem a sráccal, akibe szerelmes voltam.

2013. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Igen én is voltam ilyen helyzetben , nagyjából 7 vagy 8 hónapig tartott az h szerettem egy másik fiút, nekem az az idő elég volt ahoz h tudjam h ő is szeret, az az előtti kapcsolatomon akár hogy is szerettem vna javítani a fiú nem volt partner benne, neki jó volt ugy ahogy volt, ezért erőt vettem magamon , és szakítottunk , pedig 4,5 évet jártunk, már náluk is laktam, de annyira de annyira örülök h meg tettem ezt a lépést, mert azóta olyan boldog vagyok már közel 2 éve, amilyen boldog még egyszer sem voltam , most már tudom hogy helyesen döntöttem , mert igy vagyok igazán boldog, és örülök h nem maradtam abban a semmit mondo kapcsolatban ! Valószinű veled is az lehet h nem kapod meg tőle azt amire vágysz, nem foglalkozik veled, elhagyagol, és talán már nem is szeret annyira ,,,,,
2013. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezek mindig akkor jönnek elő, ha a mostani kapcsolatoddal nem vagy teljesen megelégedve.
2013. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%
Egyet értek az előzővel, akkor ne szenvedj abba, hiszen ha ő lenne életed párja, szerelme , akkor ezt nem éreznéd, ez neked sem és a jelenlegei párodnak sem jó, szerintem mond el neki és kezd új életett a "szerelmeddel" , mert mi van ha tényleg az a másik életed párja és addig meddig mig ő neki mássa lesz ....
2013. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!