Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit küldjek neki a szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit küldjek neki a szerelmes levél mellett?

Figyelt kérdés

szerelmes levelet írok a páromnak, amit elküldök neki majd postán, mivel messze lakik tőlem. Mit tegyek bele neki még a borítékba? nagy dolgot nem akarok, valami kicsit szeretnék, ami kifejezi, hogy mennyire fontos nekem, mégsem több 50 grammnál.Van ötletetek?Szeretei a természetet, kerékpározni, utazgatni, filozofálni, nagyon okos és bölcs... de nem akarok pénzt és erotikus tartalmú dolgokat küldeni. Légyszi valami tipp?

köszönöm előre is

Ő 21/F , én 19/L


2011. aug. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj egy bogarat
2011. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg valami szép ezüstlánc, vagy karkötő. És ha meg tudod oldani akkor szerezz be magadnak is egy hasonlót. :)

19L

2011. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PÁL/INKA ***** válasza:

Küldj neki 1 lájkot.

XDD

2011. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem inkább küldj neki egy verset... Vagy valami hasonlót...
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én egyszer a barátomtól kaptam egy szerelmes levelet, amiben volt egy kis kavics is. nagyon tetszett, mert különleges volt, spontán, és azóta is megvan, mint emlék. ezt tudom neked is javasolni :)
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tetszik ez a kavicsos dolog, de nem tudnám neki megindokolni, hogy miért kapja, mondjam, hogy beugrott a borítékba, mert utazni akart vagy mit? írtam az udvarunkon és hopp, a szél belefújta véletlenül a kövecskét? vagy, írjam azt neki, hogy arra a kavicsra léptem mielőtt feladtam a postán a levelet? vagy fessek rá egy szívecskét és kész, ámen?
2011. aug. 26. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
légy kreatív! :)
2011. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!