Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Ti mit szólnátok hozzá, ha valamelyik családtagotok roma származású párt választana magának?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 13:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Nagybátyámnak cigány felesége volt, a rosszabbik fajtából. Patyolat tiszta nő, rendmániás, de a tarhálás, veszekedés, ármánykodás, agresszív viselkedés az ment mindig is. Drága unokanővérem (az ő lányuk) összejött egy tipikus cigány emberrel. Hosszú történet, de egyszer nálunk kötött ki balhézni, csak én voltam egyedül otthon. A vége az lett, hogy konkrétan kidobtam a házunkból, az óta köszönni sem köszönünk egymásnak.

Őszintén? Nem örülnék felhőtlenül. Nem utálnám ki az illetőt, nem lennék bunkó vele, de gyanakvóan fogadnám, az tuti.

2013. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
85%
gyereket*
2013. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha dolgozik és rendes életet él akkor semmi bajom nem lenne vele.

Volt roma osztálytársam ált.isibe de úgy vágott az esze. Tényleg úgy irigyeltem miatta. Eleinte kicsiként voltak vele bajok de utána rájött, hogy ha egy erősebb maghoz akar tartozni akkor bekell állnia a sorba és tanulnia kell.


Viszont vannak az olyanok akik tudod lopnak csalnak hazudnak azokat elítélem DE azt magyarból is.


Tehát gondolom megismerném, ha olyan mint az első variácó akkor semmit, ha az utóbbihoz akkor meg megmondanám a véleményem utána meg hagynám, hogy hagy tegye tönkre az életét.

2013. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberként viselkedik, mit érdekel engem, hogy ki milyen származásu!
2013. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az ő magánügyük. Nem nekem kell együtt élnem vele. Legyenek boldogok.
2013. máj. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Húgom (16) egyszer akart járni egy roma fiúval, nem engedtük neki. Értsd: el lett magyarázva, hogy miért nem találkozhat vele. Volt egy kis hiszti, aztán felfogta, hogy ez a felállás.
2013. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

Van a családban

Rácáfolt a sztereotípiákra.

Más miatt nem kedvelem, (inkább közömbös)

3 "gyerek" van. Rendesek dolgosak, bár úgy tudnak alkalmazkodni, hogy csak na. A legidősebb 30 éves már, nah ő tipikus roma, de nem a lehúzós vagy nem dolgozni akarós, hanem mentalitásban..stb

Van olyan családtag aki azóta nem nagyon beszél velük, pedig 1 háztömbben laknak (a férj tesója)...ő enyhén rasszista, sőt a másságot (nem mint homoszexualitást, hanem a különbözőséget) sem tudja elviselni


semmi bajom nem lenne vele, legyenek boldogok

2013. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem ítélkeznék, előbb megismerném milyen féle roma is az illető. Igaz, hogy kevés, de vannak normális cigány emberek akik dolgoznak és nincs 500 gyerekük. Nyilván egyik családtagom se állna össze egy otromba putris rosszindulatú "familiás" cigánnyal
2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm párja roma. Hát nem különösebben vagyok oda érte, de végül is nem rossz ember, van 2 gyerekük is, nagyon szereti őket. Az ő dolguk.
2013. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha elég távoli rokon, nem zavarna. Ha mondjuk a gyerekem állítana be roma párral már nem lennék felhőtlenül boldog, sőt.... Mit tegyek, csak rosszat tapasztaltam velük kapcsolatban.
2013. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!