Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogatnál egy olyan politikai...

Támogatnál egy olyan politikai pártot vagy mozgalmat, ami azért küzdene, hogy hozzuk vissza a mai korba egyes pozitív elemeit az ókori római kultúrának és társadalomnak, amik a középkor során kiestek a gyakorlatból?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pl. mikre gondolsz?
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy Magyarország klímája megengedi hogy mindenki lepedőben mászkáljon és lenge öltözékben.
2012. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne?

Állatbelsőségekből jóslás? Gladiátorküzdelmek?

2012. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Pl. mikre gondolsz?"


-A felső tízezer tagjai vegyék ki a részüket aktívan állami beruházások és alapítványok támogatásában, ez számítson erényes dolognak


-Rendszeres tisztálkodás, fürdőkultúra


-A gazdagabb emberek a számukra felesleges dolgokat ajándékozzanak a szegényeknek, ahelyett, hogy a szemétbe dobnák, az ételmaradékokat adják hajléktalanoknak


-A homoszexuális kultúra legyen elfogadott dolog minden társadalmi rétegben, necsak a városi fiatalok és a politikai jogvédő aktivisták körében


-Hatalmas lakomák


-Legyen népszerűbb a katonáskodás és a rendőrködés, számítsok erénynek, nepedig szégyennek, ha valaki katona vagy rendőr

2012. ápr. 12. 22:29
 5/17 anonim ***** válasza:
homoszexualitás?AZ ókori Rómában és Görögország kultúrájában nagy szerepet játszott a homoszexualitás.
2012. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor Orbán Viktor a "férfiak nője és a nők férfija lesz" egyben mint Cesar volt?Érdekes lenne.....
2012. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez most itt a politika kategória vagy a fantazmagória? Ez utóbbi még nincs a gyk-án, de elkelne. Én is voltam fiatal, de valahogy én akkoriban se jöttem ilyen baromságokkal. Vagy ez most egy komoly kérdés a részedről? Akkor azt válaszolnám, hogy az emberi társadalom és a történelem nem egy videó, amit tetszés szerint kivágok és átmásolok. A jelen problémáira mindig a jelenben kell válaszokat találni, a történelmet nem lehet még részlegesen se visszaállítani.
2012. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: én se tudom pontosan mire gondolsz. mondjuk annak örülnék ha újra lenne ,,arénaharc", persze most már nem életre halálra. és amit az állam rendezne a nép szórakoztatására. (nah mondjuk ez így egy baromságnak hangzik, de azért elég sokakat érdekelne egy hetente rendezett látványos ,,verekedés" mondjuk aránylag olcsó jegyekkel.)
2012. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, végül is, amiket leírtál azoknak egy jó része tetszik.
2012. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

22:34

Erre elég sok küzdősport létezik, ha szereted, van választék.

Amúgy a homoszexualitás miatt halt ki Spárta, tudod, akik annó milliókat uraltak, önmaguk százezren voltak a világ akkori egyik legerősebb és legbüszkébb városában. Aztán "szexuálisan konszolidálódtak" és kihaltak. Vicces, mi?

2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!