Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha 1 magyar lány és 1 roma férfi 1 párt alkotnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 01:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy leszarom. Ostoba kérdés...
2009. jún. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha szeretitek egymást akkor szerintem semmi akadálya. Lehetne azt mondani, hogy a rasszok ne keveredjenek, de ez butaság. Főleg Magyarországon mivel elég erősen kevert nép vagyunk ha tetszik ha nem(1000 év alatt volt itt minden).

Jó, tuti lesz, aki nem fogja jó szemmel nézni, de ha az a fajta roma, aki beilleszkedett, dolgozik igényes stb. (Ilyen is sok van, attól hogy nincsenek a kirakatban) akkor senki nem fog bántani titeket a kapcsolatotok miatt.

2009. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló!

Remélem tudod, h ezzel a válaszoddal, magad minősítetted...

2009. jún. 6. 01:42
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Engem nagyon nem tud érdekelni. Ha boldogok eggyütt akkor miért ne? Ha én összejönnék agy csinos , vagány roma csajjal akkor nem érdekelne h kinek mi a véleménye.
2009. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tudjátok én azt vettem észre, h a romák könnyebben elfogadják ezt a helyzetet, és befogadják a magyart, mint fordítva...:S
2009. jún. 6. 01:53
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

"Kedves" Kérdés kiíró. Szerintem aki ilyen dologgal foglalkozik és még a szerelembe is bele keveri a cigány magyar témát az igazán nézzen magába...

Első válaszoló

2009. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az elsö valaszolot felreertettetek, es nem rosszindulatu (vagy en ertem felre :) ), egyszerüen csak az a velemenye, hogy erröl nincs is mit beszelni, amiben szerintem igaza van. En, ha meglatnek egy ilyen part, szerintem egig sem gondolnam, hogy roma-e a srac, vagy sem, annyira nem erdekel, ha jol banik a csajjal, meg minden oke, mit szamit az? Ugyanannyira tünne fel egy ilyen par, mint ket "magyar", ket nemet, vagy akarmi :)
2009. jún. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
IQ Szintje hihetetlenül alacsony, bár annak is közelebb van a nullához, mint a háromhoz. Nincs egyéb véleményem.
2009. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Hát én csak nem értem miért egy roma pasi kell, annyi jó pasi van a világon, a roma az roma, nem kéne keveredni, így is van belőlük elég...túl sok is.
2009. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%
Engem az ilyen kimondottan zavar, és én lehetek akármilyen szerelmes, ha más rasszból van a csaj inkább nem állok vele szóba, nem birom őket elviselni, nem tehetek róla.Én úgyérzem bennem alapból van egy kicsi rasszizmus, mert nem birom őket elviselni, de azért nem ölném őket meg természetesen.
2009. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!