Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szokás ez temetésen?

Hogy szokás ez temetésen?

Figyelt kérdés

férjem nagyanyjának a temetésén nekem is be kell mennem vele a ravatalozóba, vagy maradjak kinn? hogy illik?


nagyon sírós vagyok ilyen téren, már most is folyik a könnyem, ha belegondolok, hogy a gyerekemnek már egy dédanyja sem lesz, én nem akarok ott hüppögni, mert tulajdnoképp nekem "senkim"... de a páromat sem akarom egyedül hagyni... :(


2013. máj. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha a párod bent lesz, akkor neked mellette a helye.

Egyébként csak azért sírsz, hogy a gyerekednek nem lesz dédanyja? Az nem gáz, hogy a párodnak nem lesz nagyanyja?

2013. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyed*
2013. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogy csak azért sírok... most visszaolvasva tényleg úgy jön le.. :(
2013. máj. 10. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Az illem több irányú dolog.

Azt is illik figyelembe venni, ha valaki akármilyen okból, de nem szeretne bemenni...

amikor a férjem nagymamája meghalt, sem ő, sem a nővére nem mentek be, én kísértem be az anyósomat.

2013. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a saját dédimamámhoz sem mentem be, nem voltam rá képes.... Most is hiányzik 7 éve ment el, 19 voltam...

Szerintem nem muszáj bemenned...

2013. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!