Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznek azok a szülők,...

Mit éreznek azok a szülők, akik a saját gyerekük temetésén vannak?

Figyelt kérdés

Szülők: 50F, 45N.

Néhai gyerekük: egyke, 23 éves. Öngyilkosság, szerelmi bánat miatt, gyógyszertúladagolás.



2013. máj. 6. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem leírhatatlan lehet ez az érzés.

Erős fantázián van, és most megpróbáltam elképzelni, hogy a lányom nincs többé.

Még a gondolat is fáj.

2013. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, és soha nem is szeretném megtudni.
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Elmodhatatlan fájdalmat.
2013. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy vége mindennek, és nincs tovább miért?!
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
41%

Csak azt tudom leírni, én mit éreznék.

Egyrészt egy kis dühöt, mert ez nem megoldás, hogy elmenekül a problémák elől.

Másrészt békét. A halál a földi élethez képest habostorta. (nyilván annak aki meghalt)Csak saját magam miatt nem aggódnék, de biztos közösen dolgoznám fel a történteket.

És persze nem utolsó sorban egy hatalmas űrt és kudarcot, hogy a saját gyerekemet nem tudtam megóvni ettől

2013. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszerre temettem el a férjemet és az iker fiaimat. 4 évesek voltak. A kórházból kísérettel mentem a temetésre. Nagyon nem is emlékszek rá, mert össze voltam omolva. A fájdalom lassan 15 év után is leírhatatlan, de ahogy mondják: Idővel minden fájdalommal együtt lehet élni. Ma is kijárok a temetőbe, de mostanában az 5 éves lányom is elkísér és 1-1 szál rózsát tesz a sírókra.

Azt tudom hogy ilyenkor olyan nagy a fájdalom, hogy sokszor az agy nem is engedi hogy emlékezz, tudatos legyél..

2013. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha meghalnak a szüleid árva leszel, ha a férjed özvegy de ha a gyereked hal meg arra még szavunk sincs akkora fájdalom.
2013. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
15%

Csak azt tudom leírni, én mit éreznék.

Egyrészt egy kis dühöt, mert ez nem megoldás, hogy elmenekül a problémák elől.

Másrészt békét. A halál a földi élethez képest habostorta. (nyilván annak aki meghalt)Csak saját magam miatt nem aggódnék, de biztos közösen dolgoznám fel a történteket.

És persze nem utolsó sorban egy hatalmas űrt és kudarcot, hogy a saját gyerekemet nem tudtam megóvni ettől

2013. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
53%
*bocsánat, valami oknál fogva 2x küldtem el. sajnálom (utolsó)
2013. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon sajnálom. Én öregapámmal soha nem voltam valami közeli kapcsolatban, inkább a haverom volt, mégis a temetésén majd meg szakadt a szívem.. else lehet képzelni, hogy milyen, ha az ember a gyerekét temeti. De lehet úgy gondolni erre, hogy ez a srác válaszása, neki ez volt a könnyebb út. Meg biztosan jobb helyen van. Én is öngyilkosságot követtem el 18 évesen, 2x is. Hála isten, hogy "béna" voltam.. ma 27 vagyok. Tényleg nem akarok senkit semmire buzdítani, de ha az én egyetlen gyerekemet veszteném így el, én biztos, hogy követném..

Szegény lány is viheti tovább ezt a terhet az életében, hogy bizony miatta, a döntései miatt meghalt egy 23 éves fiú.. ez is borzasztó..

2013. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!