Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéztétek apukátokat a...

Megnéztétek apukátokat a koporsóban temetéskor?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2013. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert 3 éves voltam, mikor meghalt.Anyukámat megnéztem.20 voltam.Persze, h megnéztem és elbúcsúztam.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert még egyszer látni akartam. Utána már csak a fényképek és videók maradtak.
2013. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem nézek meg halottat(bármely családtag is legyen) koporsóba, hogy az emlékem ne sérüljön, és úgy maradjon meg az emlékezetemben, ahogy ismertem az adott illetőt, mikor még eleven volt.
2013. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Képtelen voltam, nem akartam, maradjon meg az a kép, amikor utoljára találkoztunk. Nem bírtam volna holtan látni.
2013. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem! Másfél éve halt meg, és nem akartam őt koporsóban látni. Számomra mindig velem van, és bennem "él". Nem akartam, hogy az utolsó emlékem egy hideg és sápadt test legyen.


18L

2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mikor kislány voltam és a nagypapám beteg volt, akkor a szüleim a kórházba elvittek, amikor még vidám volt. A temetésén a nagymamám utoljára megnézte, felemelte a kendőt, és akkor láttam én is... azóta is az a kép él bennem, még látom a szemeim előtt, ahogy ott fekszik sápadtan...
2013. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem. Zárt koporsó volt.

Viszont anyut megnéztem, és a papámat is.

2013. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt mindenki otthon hal meg aki csak teheti.

A szeretteinket apoljuk mosdatjuk Ha az elet kiszall beloluk megmosdatjuk tiszta ruhaba oltoztetjuk es gyertyaval virrasztunk mellette.

A tek vallalkozo koporsot otthon ravatalozza fel huto szerkezettel

Igen a csalad halottait mind lattam oltoztettem es mosdattam


Ez az utolso dolog amit tehetunk ertuk.

Soha nem feltem a halottol a halaltol mert ott van koztunk az elet resze.

2013. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, mert ugy akarok ra emlekezni, ahogy utoljara lattam a halala elott, mosolyogva, viccelodve. Ha megneztem volna, az a kep egett volna belem, amit nem akartam.
2013. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!