Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hány évesen néztétek meg a...

Ti hány évesen néztétek meg a Kört (ha megnéztétek)?

Figyelt kérdés
Hagyott bennetek mély nomot?Tudtatok aludni?

2013. márc. 17. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19 évesen, az én lelkem, gyomrom nem bírja az ilyesmit, tudtam tőle aludni, koleszban néztük meg, a szobatársam éjszaka rám hozta a frászt, azóta nem nagyon szeretek ilyeneket nézni
2013. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 AccountManagerkovács ***** válasza:
14-15 éves lehettem. Az amerikai verziót láttam, akkor elég ijesztő volt, de én nagyon sokáig nem nézhettem horrort, úgyhogy szinte minden újdonságként hatott:)
2013. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17 évesen néztem meg, és elég mély nyomot hagyott bennem. Életem egyik leghosszabb másfél órája volt, valami kegyetlenül unatkoztam az egész film alatt. XD Nem értem miért tartja mindenki olyan durva horrornak, abszolút, semmit hatása nem volt rám. Talán 1-2 jelenet volt amin kicsit, ha nem is megijedtem, de meglepődtem...
2013. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én még most nem néztem meg végig.Nem azért, mert félnék, hanem egyszerűen már nem érdekel.De be lesz pótolva.:)

A horrortól nincs jobb, nem is szívesen nézek más filmeket.

2013. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már 4-éves koromba néztem apámmal a horror filmeket úgyhogy megszoktam hogy mik szoktak benne lenni.

Egyszer apum és anyum elment bálba és lejött a barátnőm. Megnéztük a filmet.Én nem nagyon ijedtem meg talán ő egy kicsit.8-9 évesek lehettünk.És mi azért nem aludtunk mert reggelig fönt voltunk.És addig néztük tovább a horror filmeket.

2013. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12 evesen. abszolut semmi hatása nem volt rám söt. unalmas volt és tökéletesen aludtam aznap este
2013. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 11.A halottak fejétől ijedtem csak meg.Többről nem! :) (Mondjuk én most is 11 vagyok)
2013. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én még csak 11 voltam akkor kb 1 hónapig féltem de nemrég megnéztem mégegyszer és most már röhögök rajta
2013. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13. 2x egymás után láttam, nem hagyott bennem mély nyomot, csak 1 napig tartott :D. Mondjuk, a barátnőm 12 éves volt akkor, ő nem is nagyon bírja az ilyen filmeket, neki tovább tartott xD
2014. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11. Háát,én megijedtem.
2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!