Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti voltatok már úgy hogy...

Ti voltatok már úgy hogy megnéztetek egy filmet és utána nem tudtatok szóhoz jutni? és az egész napi hangulatotok megváltozott

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 21:52
 1/9 anonim válasza:

Nekem nem csak egy egész napi...Sokkal hosszabb időre is :)

Nálam legutóbb ezt a hatást a Keith érte el..:D

Nálad?

2013. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FannaL ***** válasza:
Igen a Séta a múltba film után, na akkor egész nap az járt a fejemben. És olyan lettem egy napra mint a depressziós barátnőm. :D
2013. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is láttam azt a filmet:3nálam a legutóbbi Franklyn volt
2013. ápr. 6. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt... :) A drámai filmek nagy hatást tudnak kiváltani belőlem. Egy hatalmas katarzist éltem át :D
2013. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Pillangó-hatással jártam így.
2013. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az Ötödik pecsét című magyar filmet, akkor garantálom, hogy nagyon sokáig nem felejted el.
2013. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára az Adam almái film megnézése után volt ilyen, néha még most is eszembe jut, hogy mennyire beteges ez az egész
2013. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lollipop Girl válasza:

Igen nekem több is:

Séta a múltba,

Keith,

Szerelmünk lapjai illetve a Kegyetlen játékok.

Off:Nem is tudtam,hogy ilyen sokan ismerik az elsö 2-t nekem már régóta ezek a favoritok is egyben.

2013. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen velem is volt már ilyen..akkor egész nap csak a filmre tudok gondolni..ha valami szerelmes filmet nézek, mint pl, a Hamupipőke történet, és van benne mondjuk egy helyes fiú, akkor egész nap a film hatása alatt vagyok..:DD annyira bele tudom élni magam:)
2013. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!