Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek a...

Nektek nincs elegetek a szüleitekből?

Figyelt kérdés
főképp 10-15 évesek válaszoljanak

2013. máj. 12. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nincs, mivel Anyukámmal kettesben élek, és mindig este nyolcra ér haza, magyarul örülnék, ha elegem lehetne belőle, de beszélni alig tudunk, mert három munkahelye van.

15/l

2013. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Jusson eszedbe ez a kérdés amikor virágot viszel a sírjukra!

A 10-15 évesek abban a hitben vannak, hogy minden örökké tart.

2013. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

10-15 evesen az ember ezt szokta gondolni, mert azt mondjak, hogy tanulj jol, meg segits otthon, erj haza idoben.

Kedves kerdezo, 10-15 evesen meg gyerek vagy, a szuleid nevelnek, es hatarokat huznak. De neked ez kell ebben az eletkorban.

2013. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
90%

Nincs. Akármilyen furcsának vagy ellenszenvesnek tűnik nekünk, ők csak jót akarnak. Hogy egészségesek, boldogok és sikeresek legyünk. Hogy véletlenül se térjünk a rossz útra. Ha néha megszidnak, azt is a fenti okokért teszik. Mert ez hozzátartozik a neveléshez. És azt a szidalmat vagy esetleg pofont (bár én soha nem kaptam semmi miatt, de lehet, hogy megérdemeltem volna) egyszer majd még megköszönjük nekik. Jól mondta az egyik válaszoló, majd visszasírod ezeket a pillanatokat, amikor virágot viszel a sírjukra. Szeresd és tiszteld a szüleidet, segítsd őket, ha már idősek lesznek, és a támogatásodra szorulnak!


14/L

2013. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Minden hozzászóló nagyon szépen elmondta amit el kellet!!!
2013. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha képesek vagyunk úgy viselkedni, ahogy azt édesanyánk elvárja (és nem sokat kér ő, legalábbis az enyém), akkor bármilyen korosztályba is tartozol, jól kijössz vele. Amikor én itthon vagyok, akkor anya is, és soha nem veszekszünk! Néha előfordul, hogy felhozzuk egymásnak, ha valamit nem az egymás elvárásai szerint teszünk, de ez sem torkollik veszekedésbe! Meg kellene érteni, hogy a szülők csak nekünk akarnak jót, és nem pedig beképzelni azt, hogy mindig neked van igazad. Hozzáteszem, édesapám már két és fél éves koromban meghalt, így róla nem tudok nyilatkozni, de anya végig egyedül nevelt, és most sikerült egy olyan nevelőapát találnia, aki viszonylag normális, de én már nem tudok senkihez sem kötődni úgy, mint ha a lánya lennék.
2013. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

igaz én 17 vagyok de gondolom nem bánod ha válaszolok.

sokszor elegem van belőle ( rengeteg veszekedés,állandóan itthon van,mert nem dolgozik,és mindig itthon van.. stb)

de mindig bele gondolok,hogy általában jót akar. van amikor nincs igaza,de sokszor igaza van. sokszor azt gondolom hogy menjen a fa**omba,de bele gondolok hogy mi lesz akkor ha majd a sírjára kell vinnem a virágot.. szóval..:)

2013. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

már 10 éve is elmúlt, h 15 voltam, de akkor sem lett volna arcom ilyet kiejteni a számon. anyám egyedül nevelt, értem dolgozott minden nap, volt h 12 órákat.

szeretem, tisztelem őt. minden percet élveztem amit vele tölthetek, nagyon jókat dumáltunk mindig, mindenben segített, tanácsot adott, elsírhattam neki a bánatomat, velem örült ha valamiben eredményt értem el.

ő az egyetlen ember, aki feltétlenül szeret a születésedtől a halála napjáig. benne bízhatsz, rá számíthatsz akármi van.


biztos nagyon menő dolog a mai tiniknek szidni a saját szüleiket, de csak úgy zárójelben jegyezném meg, h pár év múlva még nagyon megbánjátok ezt.

2013. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10-15 évesen nem, de 18 évesen már kezdek kicsit besokallni, már önálló életre vágyom, szeretném saját magamat eltartani, összeköltözni a párommal, stb.

Már 1 éve érlelődik ez az érzés, most nagyon nehezen tudom már elviselni őket.

2013. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokszor nekem is elegem van belőlük, de amikor lenyugszom át értékelem a dolgokat. Inkább csak az zavar, hogy szinte egész nap itthon vannak, és nincs egy nyugis napom. Kérdező! Ha gondolod privátban le írhatod, hogy mi a baj. 15/f
2013. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!