Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hany éves korotokban...

Ti hany éves korotokban éreztétek ugy, hogy elegetek vana s zorakozasbol és komolyabbak vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy csak a baratotok és a csalad alapitas erdekel.

Én 17 vagyok és ugy érzem még egy jo ideig bulizni akarok,de sok baratnom aki 19-20 éves mar nem jar el sehova,azt mondjak rauntak,inkabb otthon ülnek egesz nap.Nemet és kort is irjatok


2013. febr. 19. 21:24
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bulizás? Hamar rá lehet unni. Annyi minden más van...!
2013. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan csak a bulizasra gondolok,hanem ugy mindenre,baratokra stb..Mert az en baratnoimnek neha 1 percük sincs rám.Minde elvannak azzal,hogy ők milyen komolyak..pedig csak 19-20 évesek.
2013. febr. 19. 21:31
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam bulizós nem igazán érdekel a zene meg a tömeg 20/L vagyok most és még mindig nem izgat az a fajta élet
2013. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
19 évesen. Most vagyok 21, nő.
2013. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
15évesen, mivel betegség miatt nem mehettem bulizni. Mára kigyógyultam belőle, de teljesen megváltozott a személyiségem
2013. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%
23 évesen,már nem nagyon jártunk bulizni a -most már-férjemmel,akit 19 évesen ismertem meg.De az,hogy nem minden hétvégém azzal telik,hogy elmegyek egy diszkóba és hajnalig ott fetrengek,az nem azt jelenti,hogy betokosodtunk volna.Annyi lehetőség van!Már kisgyerekünk is van,még sem lettünk itthon ülősök.Színházba,moziba járunk,én fodrászhoz.Tegnap beszéltük meg a barátnőmmel,hogy kéthetente minden hétvége egy napján találkozunk,és felfedezzük Magyarország rejtett zugait,ha távolabb megyünk még ott alvás is szóba jöhet.A nem bulizás meg a begyepesedés kettő.17 éves vagy,most kezded élni az életed úgy igazán,természetes,ha szeretsz bulizni.Úgyis rá fogsz jönni,ha már nem élvezed.Mindenki más típus,te ilyen,ő olyan.És?Ha nem szeretnél járni majd,akkor nem fogsz.Ez ilyen egyszerű,nincs mit ezen túldramatizálni.Az meg pláne nem probléma,ha nem akarsz gyereket,majd annak is eljön az ideje.
2013. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Nekem egyetem első két évben volt bulizós korszakom. Előtte is, utána is inkább a valahová beülés híve voltam. Persze utána is elmentem néha bulizni, két havonta egyszer kb. Mikor végeztem ez még inkább megcsappant 3-4 havonta megyünk el. Inkább tényleg csak összeülünk valakinél, vagy egy beülős helyen. Erre mondjuk heti kétszer még mindig van igényem, de bulizni annyira már tényleg nincs 28/N
2013. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Engem el sem kezdett soha érdekelni a bulizás nem hogy megelégeljem. És családot sem akarok. Akkor most mi van? Mindenki másmilyen

21L

2013. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
ahogy megismertem az első komoly barátomat, mintha elvágták volna nálam a bulizást. ez volt 22évesen, tavaly. de imádom, és nagyon jól érzem magam vele.
2013. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Én eddig komoly voltam. Ideje kicsit szórakoznom.
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!